Kruk

Status
Zamknięty.
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Pamiętam magnata Kruka. Teraz zmienił się nie do poznania. Tak wogóle zdziwiłem się kiedy dowiedziałem się że dodatek do G2 będzie o Kruku ("przecież zabiłem go w G1!!). A wy co myślicie o NK o Kruku i czy był dla was wymagającym przeciwnikiem? osobiście Kruk dla mnie to cieć.












Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Kruka, jak go zabić czy jakiś questów w NK to mati66610@op.pl
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
hmmmm kruk tutaj jest wymyślony ciekawie... zresztą i tak go nigdy nie lubiłem w G1, trudność jego pokonania --> lol
biggrin.gif
spodziewałem się ładnej rzezi a tutaj jakiś debil co ledwie walczy...

QUOTE ("przecież zabiłem go w G1!!).

ja zabiłem każdą postać poza tymi "nieśmiertelnymi" ale oni też próbowali mnie zabić tylko , że bezzskutecznie... po zdobyciu uriziela i zbroi z rudy wybiłem cały nowy obóz i wszystkie pozostałe
biggrin.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Cóż, moim zdaniem to fajnie, że Kruk powrócił w NK. W pierwszej części odegrał małą rolę, ale już wtedy wiedziałem, że coś jest z nim nie tak. Wiedziałem też, że daleko zajdzie. Uciekając z Kolonii zabrał ze sobą połowę Starego Obozu
smile.gif
np. Huna, Thorusa, Bloodwyn'a, Snafa itp. A zauważyliście, że lekka zbroja bandyty to lekka zbroja szkodnika z G1? Tyle, że w G1 owe zbroje były niebiesko-szare a teraz są brązowo-szare. A co do Kruka...fakt, zmienił się, ale to dobrze. Nie był trudnym przeciwnikiem, tak jak w G1. Gdy przywdziałem Zbroję z Rudy i zdobyłem Uriziel, zabiłem wszystkich w S.O. A potem wielkie zdziwienie, jak zobaczyłem ich żywych. Ogólnie pomysł z Krukiem mi się spodobał.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Kruk był fajnie zrobiony w NK, ale sami wszyscy wiemy, że to jest olbrzymia nieścisłość, związana z fabułą gothic 1. Przecież go zabiliśmy, więc to nie logiczne i niespójne, że powrócił no nie? To było dziwne, ale ogólnie mi się podobał sposób, w jaki to przedstawiono. Kruk był przeciwnikiem bardzo prostym, zabiłem go w chwile bez żadnych problemów.

QUOTE zabiłem każdą postać poza tymi "nieśmiertelnymi" ale oni też próbowali mnie zabić tylko , że bezzskutecznie... po zdobyciu uriziela i zbroi z rudy wybiłem cały nowy obóz i wszystkie pozostałe

nie ty jeden
laugh.gif
u mnie kazdy skonczył w piachu

ale wracając do tematu: niezły pomysł z krukiem, choc jak mówiłem niespójny. Ale ogólnie mi się podoba, bo cała fabula NK była fajna, a zbroja kruka i jego wygląd był dużo ciekawszy. Działania i cel, jaki miał też został fajnie wymyslony.
 

PUNK EREMITA

Member
Dołączył
2.6.2005
Posty
54
Według mnie twórcy gothica nie pomysleli, że w 1 może ktos zabic kruka itd. i pewnie dlatego w dodatku było dużo postaci z pierwszej części. Ludzie z pb uważali pewnie, że Kruka i cała reszta będą dalej życ chociarz z drugiej strony wogule mogli się nad tym nie zastanawiac. Przed walką z Krukiem myślałem, że to będzie bardzo trudna walka a tu prosze kilka razy machnęłem mieczem i ponim.
 

4d4s

New Member
Dołączył
19.9.2005
Posty
11
QUOTE (PUNK EREMITA @ 17-12-2005, 11:49) Według mnie twórcy gothica nie pomysleli, że w 1 może ktos zabic kruka itd.
Jestem pewnien ze jestes w błędzie. Musieli o tym pomyslec poniewaz zrobili quest z zatopioną wieżą xardasa (w g1 oczywiscie) i w tej wiezy umiescili rune teleportującą do SO no to chyba logiczne ze sie tam przeniesiemy i zabijemy gomeza i wszystkich na zamku, żeby uwolnic tamtego kowala z lochow (zapomniałem jak sie nazywa:D) a zeby uwlonic kowala trzeba zabic gomeza i zabrac mu klucz, zeby zabic gomeza trzeba pierw zabic wielu straznikow i magnatow w tym kruka. Niemyślcie sobie ze ludzie z PB są tacy głupi przeciesz jak twożą gre zwracają uwage na najdrobniejsze szczeguły. Napewno to zauwazyli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom