Krol Polegl A Zadanie Niezaliczone =/

Status
Zamknięty.

alex1602

New Member
Dołączył
24.7.2007
Posty
4
Witam,
moj problem polega na tym, ze razem z Lee ubilismy krola a nastepnie wszystkich jego przydupasow. Takze w vengardzie nie ma ani orkow ani ludzi. Pomimo tego ze zadanie jest praktycznie skonczone to w dzienniku widnieje nadal a jedyna opcja rozmowy z Lee to wracaj/poczekaj tutaj/ (daj miksture/ . Nie moge z nim tego zakonczyc czyli dostac troche kasy i zobaczyc co on na to powie. Jak mowie mu wracaj to wraca do swiatyni i tam stoi. Czy cos przeoczylem w tym zadaniu?
Dzieki z gory za pomoc.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Wydaje mi się że musisz podprowadzic Lee pod sale tronowa, jesli nie rozmawiales z nim po zabiciu krola to tam sie uaktywni i zagada, jak rozmawiales to nie wiem.
 

alex1602

New Member
Dołączył
24.7.2007
Posty
4
CYTAT(Dragomir @ 25-09-2007, 16:59) [snapback]154418[/snapback]
Wydaje mi się że musisz podprowadzic Lee pod sale tronowa, jesli nie rozmawiales z nim po zabiciu krola to tam sie uaktywni i zagada, jak rozmawiales to nie wiem.

Wlasnie to jest ten problem. Obszedlem z nim cala sale tronowa, dziedziniec i pol miasta. I nic, ten tylko lazi a opcje rozmowy sie nie zmieniaja...
 

kmag

New Member
Dołączył
14.10.2007
Posty
6
A nie miałeś wcześniej problemu, że król zniknał i wpisałeś kod na spawn Rhobara ? Jeśli tak, to musisz ubić tego "prawdziwego".
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
a napewno go zabieś ? Jak tak to może jeszcze ktoś żywy jest ... ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom