Kradzież, Złodziejstwo - Czy W G3 To Się W Ogóle Opłaca?

Status
Zamknięty.

absu

New Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
3
Czy ktoś już tak na maksa próbował korzystać z umiejętności jaką jest kradzież kieszonkowa? Wiadomo - żeby zostać mistrzem takowej trzeba utopić w tym sporo punktów nauki. Zatem pytanie zasadnicze - czy bycie arcymistrzem kieszonkowej kradzieży w Gothic 3 się w ogóle opłaca czy nie należy się spodziewać żadnych specjalnych zysków? Proszę wszystkich, którzy wybrali drogę profesjonalnego złodzieja w grze o podzielenie się doświadczeniami bo nie chcę się rozwijać w tym kierunku gdy potem okaże się, że zyski będą mizerne.

pozdr.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
W zasadzie to tak, ale tylko jeśli będziesz w to inwestował. Jeśli wybierzesz tą drogę, to będzie ona ciężka, bo na początku szybko zginiesz itp. ale zyski na końcu będą wysokie.
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Ja się nauczyłem kradzieży kieszonkowej na bardzo wysokim poziomie i wg mnie się nie opłaca, inaczej jest z otwieraniem zamków (często w skrzyniach znajduje się coś ciekawego). Najlepiej kraść rzeczy znajdujące się na zewnątrz skrzyń w czyihś domach. Wg mnie nauka kradzieży nie jest tak przydatna.
 

absu

New Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
3
CYTAT(elessar 21 @ 29-09-2008, 18:31) index.php?act=findpost&pid=197615
ale zyski na końcu będą wysokie.

A konkretniej?

Załóżmy, że nam w niedługim czasie możliwość wskoczenia na arcymistrza kradzieży kieszonkowej. Gdzie (do jakich miast lub lokacji) się udać żeby konkretnie się obłowić. Zbieram na lekko przydrogi pancerz palladyna więc to dla mnie dosyć istot. Tylko proszę nie odsyłać mnie do szperania po skrzyniach bo nie o to pytam. ;)
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Najlepiej do Varantu do grubych kupców :p . Moim zdaniem bardziej opłaca się myśliwy, dużo bardziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom