Konsolowy Gothic 4

Status
Zamknięty.

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
Witam nie dawno nabyłem Gothic-a 4 na xbox360 w wersji angielskiej ,czy w wersji pc też jest tak że nie ma płatnerstwa ,alchemii itp tak jak to było w Gothic 3 ? (pytam bo raz się spotkałem z grą na konsole tak uproszczoną że miałem ochotę oddać do sklepu grę heh)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
W wersji na PC możesz wytwarzać bronie jak i mikstury. Wystarczy, że przeczytałeś przepis, a w menu tworzenia(pokazane po przeczytaniu pierwszego przepisu) mogłeś tę broń/miksturę wytworzyć.

PS. Do tworzenia nie potrzeba kowadła, ani stolu alchemicznego.
 

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
aha czyli wszystko już umiemy jednak mamy to pod ręką
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
aha czyli wszystko już umiemy jednak mamy to pod ręką

Potrafisz wykuć miecz po uszy w błocie lub zrobić miksturę podczas walki z bossem. Trochę nie halo i nielogiczne ale takie są uproszczenia.
 

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
Ten nowy Gothic 4 jakoś mi nie podchodzi...Tz. Graficznie jest bardzo fajny,jednak wieje nudą

Ta wypowiedź podchodzi pod wrażenia z gry, a na to jest odpowiedni temat. No i jak już się zdecydujesz tam napisać, to rozwiń temat deczko bardziej.

ps: a gdzie jest ten wątek " wrażenia z gry" ? Wersji konsolowej ?

Główne pytanie do posiadaczy x360 i gry Gothic 4 (czy wam też ta gra chodzi jakoś nie bardzo?) tz: mam wrażenie że średnia fps to 25 do 30 max ,szarpanie grafiki jakby było brak synchronizacji ...?)

W rzeczy samej, takiego wątku nie ma, ale do opisania wrażeń z gry: fabuła, zadania itp. wystarczy tamten temat. Zresztą, zawsze możesz założyć własny, nie ma ku temu przeciwwskazań.

:)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Temat wyczerpany. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom