Konkurs

Status
Zamknięty.

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
UWAGA!!

Uroczyście od dzisiaj czyli od 1 Kwietnia rusza KONKURS GOTHIC.

Konkurs będzie sie odbywał na chacie strony www.gothic.up.pl

W konkursie będom mogły brać udział tylko te osoby które, które wcześniej zadeklarują swoją obecnoś, czyli każdy kto sie wpisze na list.

Daty kolejnych konkursów będe aktualizował JA i będom one zamieszczane poniżej.

Lista uczestników i ilość puktów:

cLoNe_xx - 9
Reven - 4
Baton
King
Tibrion - 1

Data najbliższego konkursu:

17.04.2004 o godz. 15:00 GothicII


Zasadu konkursu:
Będzie to działało tak. Ja zadaje pytanie i wszyscy obecni odpowiadają. Ten kogo odpowiedz pojawi sie pierwsza ten dostaje punkt. Proste prawda.

Regulamin:

Na chacie obowiązuje podobny regulamin co na forum.
Należy sie logować tak samo jak jesteście zapisani na liście.
Oczywiście nie ma odzywek w stylu: h**, k**** itp.
W czsie konkursu nie prowadzi sie rozmów między uczestnikami.
Obok daty będzi napisane czy tematem jest Gothic I czy Gothic II.
Tytuły (patrz niżej) będom przyznawane co miesiąc jeżeli w danym miesiącu nie odbędzie sie konkurs to tytuły sie nie zmieniają.


Takie tytuły będom dostawać najlepsi i takimi kolorami będom zaznaczani na liście:
1.Tytuł SUPERMASTER OF GOTHIC
2. Tytuł MASTER OF GOTHI
3. Tytuł MASTR OF GOTHIC NIŻSZEJ KLASY

Wszystkie uwagi dotyczące konkursu prosze kierować tutaj. Zpisy też prosze pisać tutaj.

Konkurs ruszy jak co najmniej 3 osoby sie zapiszą.

Wilk życzy powodzenia.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Wilk

Wilk coś podobnego już było GOthic Quiz tylko że bes stopni a i proponuje nie zasadą " Kto pierwszy ten lepszy" tylko kto to mondrzej napisze takie moje zdanie jeśli tak będzie to ja się zgłaszam :D
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Moje zdanie :
Brak ,jak to podoba sie paru konkretnym dlamnie osobom to mi też
Co myśle:
Ze to skaś sciagnołeś bo chyba sam tego nie pisałeś,
Myśle ze ten konkurs powinna prowadzić wiecej niz jedna osoba.
I nie konieczne: ale ja myśle ze to powinno być obganane z szefostwem przebieg itp tego konkursu
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Zanim umieścił to na forum obgadał to ze mną. Ale ja nie mam czasu organizować więc zaproponowałem to Wilkowi. O tyle mi bardziej się to podoba niż poprzedni Quiz bo na forum będą tylko zapisy i nie będzie zbędnego pisania odpowiedzi tutaj i zbijaniu postów. Poniważ cały Konkurs odbędzie się na czacie.
Przy okazji zgłaszam się do konkursu i od razu powiadamiam Wilka, że do wszystkich co będą także. Aby nie pisać co konkurs.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Sory że tak puźno ale nie było mnie w domu.
I odrazu kilka sprostowań:
1. Borys możesz mi wieżyć na słow że tego nie zciągnołem tylko sam wymyśliłem i troche sie nad tym męczyłem
2. Reven Jesteś pewien że dobrze doczytałeś, tam jest napisane w jaki sposób będzie sie odbywał konkurs i ten sposub to "kto pierwszy ten lepszy"
3. Na liście wystarczy sie tylko raz zapisać i można brać udział we wszystkich konkursach na których jest sie obecnym (no bo inaczej to trudno).

Czekam na zapisy!!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Oki

Wieć wilk zapisz mnie ale według mnie jeśli konkurs będzie się odbywał zasadą Kto piwerwszy ten lepszy nie licz na dużą frekwencje :D
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Hmm... Mnie też zpisz ale nie licz że na pewno będe!
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
W takim razie Reven napisz jak sobie wyobrażasz sposub odpowiadanie na pytania. Ja do przemyśle i jeśli będzie dobry to zobaczymy.
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Pytania na konkursie będom dotyczyły głuwnie NAZW. Ponieważ nie będe pytał o sposoby przechodze nia niktórych zadan bo każby może je przechodzić inaczej.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Dobra wpisuję się ;]
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Sposób

Nie powina być to metoda kto pierwszy ten lepszy tylko każdy powinieni mięc możliwosć wypowiedzenia się !!!!! Kto odpowie najbardziej szczegółowo itp wygrywa kapujesz ??
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
jak ktoś może bardziej szczegułowo napisać jakomś nazwe, co?? ale niektóży mogą 1/2 godz odpowiadzać.

Przeprowadze jeden konkurs na tej zasadzie, a potem zobaczymy.
 
A

Anonymous

Guest
dobra ja też się na to pisze przynajmniej sprawdze ile wiem ana temat świta gothic zapisuje się
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
ja tam też się zapisze sprawdze ile wiem zapisuje się
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Wilk wilk jakoś żadnych pytań niewidze co ???
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Musze sie tłumaczyć i bardzo przeprosić konkurs sie nie odbył stało sie tak z powodów technicznych ponieważ mój internet jest radiowy a to że go mam zależy od sygnału wysyłanego z nadajnika a takowego nie było bo dzisiaj szanowni panowi z obsługi robili coś na nadajniku żeby był lepszy sygnał a w tym czasie internetu nie było.

Konkurs zostaje przełożony na jutro na godzine 15:00.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No teraz odrazu jaśniej Wilku mogłeś napisać od razu wielka szkoda że dziś się nieodbędzie :cry:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
tez sie dolaczam mimo ze calej dwojki nie skonczylem ale w koncu beda tez pytania z jedynki wiec warto sprobowac :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom