Koniec?

Status
Zamknięty.

radeks1992

New Member
Dołączył
16.8.2007
Posty
6
To tak:
Postanowilem pracowac dal orkow. Wiecie... to jest ciemna strona mocy a zlo w grach troche bardziej kusi niz praworzadnosc:p
Zebralem 12 ognistych pucharow i dalem je Grokowi (ten szef Geldern)
Zebralem Artefakty Adanosa i zniszczylem je w piecu w Nordmarze
Zdobylem Kostur Wiecznego Wedrowca i Berlo Varantu (chyba tak sie nazywaja) :p
I teraz nie wiem co robic :D Xardas juz sie do mnie "nie odzywa" nie mam zadnych glownych misji do wykonania. Wiem ze mam sie z tym kosturem i berlem przeniesc gdzies ALE

Jak to zrobic?:D

Czekaj cierpliwie w koncu na pewno bys odpowiedź otrzymał - szczur

Moglby ktos mi odpisac?
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
a zabiles Rhobara i Xardasa???
bo chyba trzeba to zrobic i udac sie do Ishtar albo do jakiegos Hramu:?
 

radeks1992

New Member
Dołączył
16.8.2007
Posty
6
Chyba chodzi ci o tę w Bakareshu :p To jest inny sposob na przejscie gry :p Jesli tak zrobisz wojne Bogow wygra Beliar :p Ja chce sie przeniesc do Nieznanych Krain razem z Xardasem :p Pisalem juz w jakim momencie gry jestem:p Co mam robic:p Mam juz Kostur i Berlo. Zniszczylem w piecu 5 artefaktow. I co teraz?
 

radeks1992

New Member
Dołączył
16.8.2007
Posty
6
Sprobowalem otworzyc i nic :( Moze to miec cos wspolnego z tym, ze gdy Xardas poprosil mnie zebym zagadal do orkow w Geldern o artefakty, tylko jeden odezwal sie i powiedzial ze mam zagadac do szamanow. Szamani wogole sie nie odzywali. O co chodzi?
 

Hype

New Member
Dołączył
16.6.2007
Posty
22
A to chyba jakiś bug jest, bo do mnie szamani w Geldern też się nie chcieli odezwać ;-/ ale nie sądzę, by to miało jakiś wpływ na otworzenie portalu. Hmm... nie wiem co Ci już radzić :-( jak coś sensownego wymyślę, to napiszę :) Może za ten czas ktoś inny coś poradzi na to.
 

Kropus

New Member
Dołączył
19.8.2007
Posty
1
CYTAT(Hype @ 19-08-2007, 18:55) [snapback]150631[/snapback]
A to chyba jakiś bug jest, bo do mnie szamani w Geldern też się nie chcieli odezwać ;-/ ale nie sądzę, by to miało jakiś wpływ na otworzenie portalu. Hmm... nie wiem co Ci już radzić :-( jak coś sensownego wymyślę, to napiszę :) Może za ten czas ktoś inny coś poradzi na to.



A zabiłeś Zubena i Rhobara II ? Czy wpisałeś kody na berło i kostór ?
 

kmag

New Member
Dołączył
14.10.2007
Posty
6
Ja mam ten sam problem. Ale może wynikać z tego, że wcześniej Rhobar mi zniknał i pojawił sie na górze bariery wokół vengardu, wpisałem więc kod na drugiego. Potem zabiłem tego drugiego, ale nie mam jak dostać się do "prawdziwego" rhobara, bo dojść normalnie sie nie da, a goto powoduje przeniesienie do zwłok. Czy ktoś może wie, jak te zwłoki usunać, albo czy jest jakaś możliwość "latania" (jak np wciskanie F8 jak w GI i GII). Z góry dziękuje za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom