Konfliktmod

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Rozpocząłem prace nad modem do G2NK o nazwie KonfliktMod. W tym modzie można wcielić się w: strażnika miejskiego który awansuje na paladyna, nowicjusza (mag wody), najemnika (łowca smoków), członka kręgu wody, złodzieja, pirata, bandyte, assasina, nekromante i myśliwego. Mod jest oparty na wyborze którejś z tych gildii, i robieniu dla nich misji. Gildie wybiera się przed rozpoczęciem gry. Mod nosi taką nazwę (KonfliktMod) tylko dla tego że strażnicy będą walczyć z najemnikami, bandyci z piratami, nekromanci z magami ognia, a magowie wody będą starać się przeciw stawić się wojnie domowej. Na razie zrobiłem 2 postacie (strażnik miejski i złodziej) + pare misji. Chcę założyć team który zrobi ten mod. Ale na razie proszę o komentarze co do pomysłu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Coś mi się przypomina, jak wspomniałeś o pracach nad swoim projektem.
Z ciekawością przyglądam się twoim postępom i liczę na screeny i więcej informacji.
Do jakiego Gothica to modyfikacja ?
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Już wspomniałem że to mod do Gothic 2 Noc Kruka, a screeny załącze we wtorek, bo na razie nie mam czasu. :whistle:

Jak obiecywałem dziś załączam screeny.
Strażnik Miejski, który zwie się Sebastian:
sebastian.png

Oraz Złodziej - Pavel:
pavelj.png


Każdemu bohaterowi dałem imię bo mam dość bezimiennych postaci.
W następnej kolejności jest Pirat i Bandyta.

Proszę o wszelkie komentarze, nawet negatywne.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Takie screeny to se w pupcię wsadź. Równie dobrze każdy kto ma frapsa i umie robić screeny takie coś zrobi. Daj coś sensownego: obóz, nową zbroję, miecz, filmik. Takie coś nawet nie przekona lekko, że to mod.
 

luszczak

New Member
Dołączył
21.2.2010
Posty
3
Takie screeny to se w pupcię wsadź. Równie dobrze każdy kto ma frapsa i umie robić screeny takie coś zrobi. Daj coś sensownego: obóz, nową zbroję, miecz, filmik. Takie coś nawet nie przekona lekko, że to mod.

Masz racje, jeszcze z takimi ambicjami jak ma Numeid to naprawde mało.
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Na razie skupiam się na misjach. Może za 2 dni wpuszczę filmik z jedną z misji dla Sebastiana
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Na robieniu modów się nie znam, ale jak co mogę użyczyć głosu (jeśli potrzebujesz), lub (jeśli potrzeba) zrobić jakieś teksturki. Jak koledzy napisali, screeny nie mówią wogóle o tym, ze jest to MOD. Staraj się dalej, bo pomysł całkiem fajny ;)
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Na razie muszę przerwać prace nad modem z powodu choroby. Postaram się jak najszybciej wrócić do pracy.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Co to za choroba, człowieku? Jeśli masz siłę siedzieć na forum, to znaczy, że masz siłę robić też moda, więc nie czaruj nas...
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Nie chce mi się pisać jaka to była choroba ani dla czego nie siedziałem przed kompem i nie modowałem. Niedługo wznowie prace nad modem. Teraz muszę oceny w szkole poprawić, a później zajmę się modem.
 
Do góry Bottom