Kolonia Karna

Status
Zamknięty.

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Jak myślićie z jakiego powodu bezimienny trafił do koloni karnej? Ja myśle żę trafił tu w takich samych okolicznośćach jak lee czyli został tu wrzucony za coś co nie zrobił dawajcie swoje propozycje Gorn 2
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

A ja myśle że on trafił tam jednak za jakieś morderstwo - w dwójce po rozmowie z jednym z łowców smoków na temat więzienia mamy do wyboru opcję: " Z kąd ja to znam..." a tamten koleś mówi właśnie o morderstwie... :?
 

Lord Garond Paladyn

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
27
Cośty!
Nasz bochater niemógł być mordercą ponieważ nieumie się bić!
według mnie trafił do koloni z tegosamego powodu co jeden ze zbieraczy mianowicie za niepłacenie podatków albo coś w tym stylu.......
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Bić to on sie umiał tylko w więzieniu stracił siły. A według mnie to on ani nie zamordował anie nie nie płacił podatków. Po prostu handlował bagiennym zielem. Był znanym mafijnym bossem który sprzedawał trawke. Wysłali za nim listy gończe i wkońcu wpadł. Został przyłapany na gorącym uczynku, jak sprzedawał zioło nieletniemu.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
A moim zdaniem tak jak wrzód za bardzo lubi zwierzątka...
laugh.gif

Mógł kogoś zabić. Z zaskoczenia, we śnie itp.
Mógł kogoś okraść.
Mógł zdezerterować z woja.
Mógł, tak jak Lee, zostać niesłusznie osądzony (tekst: "Oszczędźcie mi reszty tej paplaniny" na to wskazuje). Mógł mieć wroga z wpływami. la mnie to jest prawdopodobne.
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Zgadzan się z Dragomirem. Najprawdopodobniej mógł mieć jakiegoś wpływowego przeciwnika i zostać przez niego wrobiony w morderstwo lub coś takiego. Chyba, że rzeczywiście handlował zielem
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Moim zdaniem to on poprostu kumuś coś ukradł albo jakś mała bójka w której przypadkie mzabil gościa bo:
:arrow: trafiali za najmniejsze orzestępstwa mówi xardas
:arrow: NASZ bochater komlpetnei nic nieumie
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja myślę że został wtrącony do koloni za morderstwo, którego nie popełnił czyli jak większość napisała został wrobiony , a może był po prostu drobnym złodziejaszkiem, bo przecież do koloni wtrącano każdego kto w jakikolwiek sposób złamał prawo.
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
39
Pomyślmy logicznie:
Nie umie się bić - nikogo nie zabił (a na pewno nie w walce otwartej)
Nie umie kraść i się skradać - nikogo nie okradł
W ogóle na początku był cienias - nie zabił nikogo z zaskoczenia

Więc tylko mógł tak jak już mówiliście nie płacić podatków i go za to aresztowali
 

Lord Garond Paladyn

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
27
QUOTE Pomyślmy logicznie:
Nie umie się bić - nikogo nie zabił (a na pewno nie w walce otwartej)
Nie umie kraść i się skradać - nikogo nie okradł
W ogóle na początku był cienias - nie zabił nikogo z zaskoczenia

Więc tylko mógł tak jak już mówiliście nie płacić podatków i go za to aresztowali

No wreszcie mnie ktoś poparł.
A to już idealny powód, żeby nabić sobie kolejnego posta, co nie!?-MB
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ja tam sie z Bloody_Solaufien'em nie zgadzam.
tongue.gif

Przecież było powiedziane że długo go w więzieniu trzymano.

......-''Powiedz mi lepiej co słychać na zewnątrz.''
NN-''Sam nie wiem. Spędziłem trzy miesiące w więziennych lochcach.''

Czy jakos tak podobnie. To moze nam udowodnić że Bezimienny stracił swoje siły siedząc w więzieniu
tongue.gif
:p
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
możliwe też że miał zatarczke z sędzią... albo gubernatorem Khorinis..
 
Dołączył
25.9.2004
Posty
30
Ja sądzę że on poprostu se nie dał w kaszę dmuchać i trafił do mamra za niewyparzony język, albo za cichy chód po ulicy.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Jestem za wersją Lord'a GP, ziołem raczej nie handlował, zabić chyba też nikogo nie zabił bo wygląda na spokojnego obywatela hehe, a może umiał się bić, tylko jak spadł do osiłków z koloni to się wystraszył i zapomniał. Jest to trudne pytanie ... ale w sumie, ja też bym chciał trafić do takiej koloni ... fajnie tam
biggrin.gif
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
39
W G2 była jakaś kwestia z jednym z łowców smoków, gdzie okazało się niby że bezimienny nie był w więzieniu. A poza tym dziwne, że nie korzystał z wolnego czasu na treningi, kiedy siedział w lochu. Wątpie by stracił całkowicie nadzieję, że kiedyś go wypuszczą.
 

Xardas_2000

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
47
1.Ja myśle że przez jakąś sprzeczke z gubernatorem lub z kimś ważnym w mieście.
2.Pobił np.maga,czeladnika
biggrin.gif
 

Ulisses

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
116
Ja myśle,że np.Bezio się upił i pobił kogoś.No,ale w końcu do Kolonii można było trafić nawet za największy banał np.kradzież kiełbasy.
 

ED

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Mi się zdaję że był biedny i kradł, ale nie miał pojęcia o kradzierzy dlatego go złapali. To by wyjaśniało dlaczego nie umnie się skradać i kraść. Co wy na to................... (bo ja na to jak na lato[żart])
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
a mi sie wydaje że innym sie wydawało że jest chory psychicznie i mówił że jest wybrańcem albo kogoś męczył psychicznie hehe
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
34
Ja myśle ze zrobił napad i zgwałcił Babke i ją puźniej zamordował co zbyt ostro i nabił jom na pal
biggrin.gif
hehe chyab za to by go odrazu powiesili
tongue.gif
ale chyba za takie coś został wrzucony do koloni karnej
biggrin.gif
Pozdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom