Kody

Status
Zamknięty.

Anusiak

New Member
Dołączył
24.1.2007
Posty
6
Ludzie fajnie, że są kody, bo na pewno w jakiejś sytuacji się przydadzą B)
Ale czy mógłby ktoś przetłumaczyć znaczenia tych kodów na język polski, bo na niemieckim trochę słabo się znam <_<
Wiem, że już był jeden post z polskimi tłumaczeniami (napisał go Zuben jak dobrze pamiętam), ale nie było tam wszystkich kodów przetłumaczonych <_<

Z góry THx :D
I Pozdrowieńka :D
 

Król Bezi II

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
28
CYTAT
spawn Nazwa

Tylko, że angielska nazwa potwora :lol:

CYTAT
a kod idkfa daje wszystkie itemki po 100 (chyba)

Zamiast idkfa (przesadzony kod, a ja i tak żadnego nie używam) wpisz Give All nie bedzie wszystkiego po 100 tylko po 1. Co za tym idzie? Dla cheaterów z gorszym sprzętem, którzy mają słabego kompa będzie miej zamulać ( i tak tych przedmiotów dużo).
 

Beziox

New Member
Dołączył
10.5.2008
Posty
3
czy mi się zdaje czy te kody są po francusku całkiem na górze???
 

MikiPL

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
4
Mi działa [SIZE=18pt]KAŻDY KOD[/SIZE]
nie wiem jak wy wpisujecie!
Z kodami moge zrobić drapacz chmur z łużek!!!! :)

A kody na odpoornośc to najlepiej teach all a póżniej tylko teach STR X, teach DEX X, teach INT X, teach HP X, teach SP X, teach MP X (X to liczba np: sily 999)
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Jeśli niedziałają wam kody na siłe manę itp, to wpiszcie stary kod z G2 edit abitilies i potem dla pewności attribute . Wyskoczą wam wtedy w konsoli takie " czerwone" napisy , że nimoże czegoś takiego znaleść , mimo to teraz wpiszcie kod np:teach HP xxx . Po wciśnięciu ENTER wpisany kod znika a jak sprawdzicie w ekranie postaci żądany atrybut wzrasta do wpisanej wartości :)
 

MikiPL

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
4
Kolo to gothic 3, a nie 2. Trujka jest zbudowana na innym silniku i nie ma tam edit ebitilies tylko teach !



CYTAT(GOFER152 @ 09-11-2008, 20:58) index.php?act=findpost&pid=201521
Jeśli niedziałają wam kody na siłe manę itp, to wpiszcie stary kod z G2 edit abitilies i potem dla pewności attribute . Wyskoczą wam wtedy w konsoli takie " czerwone" napisy , że nimoże czegoś takiego znaleść , mimo to teraz wpiszcie kod np:teach HP xxx . Po wciśnięciu ENTER wpisany kod znika a jak sprawdzicie w ekranie postaci żądany atrybut wzrasta do wpisanej wartości :)
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Jeśli tobie te kody chodzą bez problemów to dobrze, ale niektórym nie a ten sposób pomaga w takich wypadkach .Wiem że G3 to nie G2 ale mi i paru moim kolegom tyko w ten sposób dało się aktywować kody typu teach STR itp , inne takie jak god działały normałnie !
 

MikiPL

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
4
Mi akurat nie działa edit ablitides !





CYTAT(GOFER152 @ 13-11-2008, 18:43) index.php?act=findpost&pid=202089
Jeśli tobie te kody chodzą bez problemów to dobrze, ale niektórym nie a ten sposób pomaga w takich wypadkach .Wiem że G3 to nie G2 ale mi i paru moim kolegom tyko w ten sposób dało się aktywować kody typu teach STR itp , inne takie jak god działały normałnie !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom