Kody Na Postacie Które Uczą Wszystkiego I Mają Wszystko

Status
Zamknięty.

Afish

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
11
Witam

Czy ktoś mógł by mi podać kody na gości takich jak charakter helper, story helper itp. Czytałem gdzieś że są takie kody

Z góry dzięki i pozdrawiam
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
A trzeba dawać _ przed drugim wyrazem np. story_helper i jakimi literami to pisać tzn. czy trzeba od dużej litery itp. itd. bo ja teraz nie sprawdzę bo nie mam w tej chwili G3 a chciałbym se potem wypróbować to...
XD xp xd xD xP
 

Fizz

New Member
Dołączył
7.3.2008
Posty
3
witam, gram od niedawna i strasznie mnie irytuje że nie mogę się prawie niczego nauczyć od spotkanych postaci, bo brakuje mi punktów nauki. nie wiem jednak od czego one zależą? od doświadczenia? jestem na 8 poziomie a mam ich zero.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Punkty nauki zdobywasz za każdy nowy poziom. Za każdy osiągnięty nowy level dostajesz 10 punktów do wykorzystania. Przykłądowo, do tej pory wykorzystałeś ich 80. Rozumie? Tak w ogóle temat trochę nie na temat tematu ;]
 

Fizz

New Member
Dołączył
7.3.2008
Posty
3
CYTAT(Pandrodor @ 07-03-2008, 18:40) index.php?act=findpost&pid=173114
Punkty nauki zdobywasz za każdy nowy poziom. Za każdy osiągnięty nowy level dostajesz 10 punktów do wykorzystania. Przykłądowo, do tej pory wykorzystałeś ich 80. Rozumie? Tak w ogóle temat trochę nie na temat tematu ;]


o, dzieki :) to mi duzo wyjasnia. wiem ze nie na temat, ale nie moge założyć osobnego tematu, chyba dlatego ze jestem tu nowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom