Kody Ciag Dalszy...

Status
Zamknięty.

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Przed chwila zauwazylem ze po zamianie testmode=false na testmode=true dziala opcja gry w oknie, co w poprzednich czesciach wymagalo kodow... z tego moj wniosek ze kody dzialaja, aczkolwiek dalej nie widze konsoli... Podmienilem co trzeba nawez zrobilem tak jak kazal ten facet na "R" w moim poprzednim temacie, ale to tez nic nie dalo..
wie ktos w czym moze byc problem? Kody dzialaja a nie widac konsoli... odrazu mowie ze wiem ze tylda to ~ wiec nie mowicie ze moze klikam nie to co trzeba..



Z nudow przeszukujac forum znalazlem cos takiego w temacie bartasika o kodach :
Cheats:
Öffnen Sie die Konfigurationsdatei C:\Programme\Gothic III\Ini\ge3.ini mit einem Texteditor wie Notepad. Suchen Sie die Zeile
TestMode=false
und ändern Sie sie in
TestMode=true
Nun sind während des Spiels folgende Tasten freigeschaltet:
[^] Konsole öffnen

Czyzby dla niemcow co innego znaczyla tylda i zaznaczaja ja oni tym znakiem ^?
 

buldog

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
8
Niemcy mają inny układ klawiatury. Dlatego też jak jeszcze miałem czarną konsolę i wpisywałem na ślepo give Item_costam to nie dzialało - w konsoli tak naprawdę wpisywało sie Item?costam ;) niemcy mają zamienione np 'y' i 'z' oraz '?' i '_' , widocznie z tyldą jest tak samo :p
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Fredrio @ 20-11-2006, 19:59) [snapback]127611[/snapback]

Przed chwila zauwazylem ze po zamianie testmode=false na testmode=true dziala opcja gry w oknie, co w poprzednich czesciach wymagalo kodow... z tego moj wniosek ze kody dzialaja, aczkolwiek dalej nie widze konsoli... Podmienilem co trzeba nawez zrobilem tak jak kazal ten facet na "R" w moim poprzednim temacie, ale to tez nic nie dalo..
wie ktos w czym moze byc problem? Kody dzialaja a nie widac konsoli... odrazu mowie ze wiem ze tylda to ~ wiec nie mowicie ze moze klikam nie to co trzeba..
Z nudow przeszukujac forum znalazlem cos takiego w temacie bartasika o kodach :
Cheats:
Öffnen Sie die Konfigurationsdatei C:\Programme\Gothic III\Ini\ge3.ini mit einem Texteditor wie Notepad. Suchen Sie die Zeile
TestMode=false
und ändern Sie sie in
TestMode=true
Nun sind während des Spiels folgende Tasten freigeschaltet:
[^] Konsole öffnen

Czyzby dla niemcow co innego znaczyla tylda i zaznaczaja ja oni tym znakiem ^?





a shadery ustawiłeś na 3.0
u mnie w ustawieniach własnych jak ustawię shadery na 2.0 to przy założonym wspomnianym katalogu nadal nic nie widać.
dopiero jak przełączę na 3.0 to piękna konsolka mi się pojawia. ( oczywiście trza mieć grafę z obsługa shaderów 3.0)
miedzy innymi z tego powodu zmieniłem grafę z Ati 9600XT na Ati X1600Pro
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
w opcjach dajesz szczegóły i zaznaczasz własna. Tam zmieniasz te shedery
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Mam shadery 1.4 i konsola działa dobrze ^^' Nie wiem właściwie o co u was może chodzić...
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Moze o to ze mam gre z gieldy i ktos cos mieszal w plikach albo cos ;p Na szczescie planuje zakup oryginalu wiec powinno byc lepiej ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom