Kod Na Skrzynie Z Bronią

Status
Zamknięty.

filipfree1

New Member
Dołączył
21.8.2009
Posty
20
prosze podać kod na skrzynie z bronią.peace
[mod]może trochę więcej szczegółów, mistrzu?[/mod]
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Ekhm.. No, trzeba przyznać, mało mi to mówi. Może nie jestem zbyt wyedukowany w kwestii G3, ale wydaje mi się, że takowy kod nie istnieje. Jeśli chcesz otrzymać wszystkie bronie, w konsolę wpisujesz "give Cat_Weapon" (bez cudzysłowu). Możesz też wpisać "idkfa", a dostaniesz wszystkie dostępne przedmioty. Z góry mówię, nie polecam gry na kodach, ale jeśli chcesz już się pobawić, to wolna droga.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jeśli chodzi ci o bronie to "spawn idkwa" i dostajesz wszystkie przedmioty a jeśli chodzi o skrzynie to nie wiem ale skrzyni z wszystkimi broniami chyba niema. zawsze możesz wpisać "spawn idkwa" i wwalić do jakiejś skrzyni te rzeczy
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
jeśli chodzi ci o bronie to "spawn idkwa" i dostajesz wszystkie przedmioty/quote]

idkfa, prze "f", nie przez "w" ;)
ale lepiej i tak tego nie wpisuj, bo tylko zepsujesz sobie grę np. jeżeli wrzucisz je wcześniej do kufra a później zdobędziesz chociażby jeden Ognisty Puchar to od razu zaliczy ci zadanie. Co do tej skrzyni jest na nią kod, ale nie pamiętam jaki, poszukaj na google
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom