Końcówka Gry

Status
Zamknięty.

rumcajs

New Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
12
Witajcie mam problem z KILKOMA z ostatnich misji:

1 rozdaniem 12 ognistych pucharów rozdałem 11 z 12 i nie wiem komu oddac ostatniego, kazdy z paladynów z którym chce porozmaciać pojawia sie tylko kracież (próba) lub u niektórych "choc ze mną". w sumie przelaceiałem cała planszę i nie moge tylko znaleźć Konrada z Trelis ale jak dobrze pamietam juz mu dawałem ognisty puchar.

2 Mam zadanie aby oswobodzic Nordmar nie wiiem biegam juz kilka dni po Nordmarze i nic wszędzie tam gdzie było możliwe juz wybiłem orków nie wiem czemu nie moge zakończyc tej misji.

3 Król Rhobar powiedział ze mam wrócic do Klasztoru , tam dostanę jakąs misje ale jak jestem w klasztorze gdzie jest pomnik Adanosa nic mi on nie zleca.

Proszę POMÓŻCIE!!!!!!!!!!
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
1. Ponoć dwunastym jest Frithof z K. Ognia, słyszałem też, że to Bezi jest tym dwunastym. Ale na pewno trzynastym wojownikiem jest Antonio Banderas :D.

2. Musisz oswobodzić kopalnie K. Młota i wybić wszystkie orkowe obozy. Temat z mapami..

3. Kaplica Innosa jest na wprost wejścia, jak przekroczysz bramę rozejrzyj się- przejścia pilnuje koleś ubrany w średnią zbroję Butownika. Dalej idziesz ścieżką i spotykasz Miltena ;).


Pozdrawiam.
 

rumcajs

New Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
12
Tego z Klanu Ognia też sprawdzałem i nic co do drugiego tematu to kopalnia jest juz czyściutka a gdzie jest posąg też wiem tylko że jak staje w tym ogniu przed posągiem to nic mi nowego nie wnośi z zadań :angry:
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
CYTAT
kopalnia jest juz czyściutka


A co z obozami orków?

CYTAT
tylko że jak staje w tym ogniu przed posągiem to nic mi nowego nie wnośi z zadań


A oswobodziłeś wszystkie miasta w Myrtanie i zabiłeś Zubena? Bo jeśli tak to już nie wiem co robić...


Pozdro.


EDIT: A zebrałeś artefakty Adanosa?
 

rumcajs

New Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
12
o widzisz i w tym jest pies pogrzeban nie zabiłem zubena bo jak zauatakowałęm Ishtar tam go nie było
:huh:
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
On się kręci gdzieś po tym swoim pałacu :p :D. Niekoniecznie siedzi na tronie. Poszukaj po pałacu, ewentualnie po Isthar.
Jeśli go nie ma to są kody na przywoływanie postaci, ale ja ich nie znam.


Pozdrawiam.
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Zrób Tak.

1) Znajdź 5 artefaktów Adanosa.
2) Idź do Króla Rhobara
3) Udaj się do klasztoru.
4) Pomódl się do Innosa ( jego chram jest w jaskini oświeconych)

Innos da ci zlecenie oswobodzenia Myrtany i takie tam.

Jest bug i niema 12 paladyna. Musisz zainstalować najnowszy patch.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom