[Knight Online]Darmowy serwer i inne historyjki

Czy udało ci się 28 (lub pozniej, jesli problem bedzie trwac ) listopada połażczyć do KO(CARNAC)?


  • Total voters
    0

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
Ten temat utworzyłem z trzech poiwodów:
1. Mój poprzedni o KO temat został skasowany, a w kąciku MMORPG musi być o KO!!!
2.KO to rewelacyjny MMORPG i trzeba w niego grać;
3. Cholernie się wqrzyłem bo dzisiaj, 28 list. 2004 roku, cały dzień nie można było grać na Carnacu!!! Mam nadzieję, że jutro już bedzie ladnie.

Ale to trochę dizwne. W "dzialaniostronie" na homepage'u KO pisze, ż ecarnac wporzo dziala, zas po wyborze postaci wywala cie z serva. No i qrde na stronie nic o tym nie pisze, tylko tak doopnie.

Hura! Już diś działa! NIc, tylkio grać, grać i grać
wink.gif
 
A

Anonymous

Guest
Z Gory przepraszam ze pisze o tym w tym temacie ale nowego zamiescic nie moge...........

sad.gif
Chce sie spytac jak mam sie zarejestrowac bo pisze to co jest wymagane ale problem zaczyna sie przy adresie e-mail.Bo jak pisze adres e-mail i wysylam to mi pisze ze pdany adres jest nieprawidlowy
PROSZE POMUZCIE MI .........!!!!!!!!!!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Heh, to ja pokazałem dRaiserowi Knight Online. I ja z Gothi'm odkryliśmy go na długo przed... ale nie przeczę, że nie warto go teraz na nowo odkrywać. Wspomnę jednak, że co jakiś czas są kasowane wszystkie postacie... co jednak da się znieść.
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
Heh, to ja pokazałem dRaiserowi Knight Online. Wspomnę jednak, że co jakiś czas są kasowane wszystkie postacie... co jednak da się znieść.
TAK !!! I nie powiedziałeś, zę co 2 tygodnie się kasuje postacie (myślałem, ze może raz na pół roku, jak w serva piorun trzepnie...). "da się znieść"? Ciekawe. Przecież w MMORPG najważniejszy jest trening,trening,treninG! A jak się postac kasuje to juz nie to samo... A jesli mialbym placic, to juz chyba wole WoWa... choc i tak mnie nie stac:(
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
[co 2 tygodnie się kasuje postacie (myślałem, ze może raz na pół roku, jak w serva piorun trzepnie...).

W końcu to trial, nie? A ja słyszałem o ludziach, którzy przez pół roku grali...

"da się znieść"? Ciekawe. Przecież w MMORPG najważniejszy jest trening,trening,treninG!

A co za problem w jedno popołudnie dojść do 20 poziomu? To możliwe, trzeba mieć tylko dobry squad.
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
Jassne. W takim razie ściągnę sobie WoW-a i będę sobie pogrywał. Nie, bez dalszego treningu gra jest głupia!
Bo miałem nadzieję, żenp. my dwaj będziemy rywlaizowac czy cos... ech.
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
http://www.knightonlineworld.com/

to jest link do serva co nie kasuje postaci ;]
trzeba od nowa ściągnąć KO, ale chyba sie opłaca
DZIĘKUJE CI Z CAŁEGO MOJEGO SERCA!!! PRZYWRÓĆIŁEŚ MI WIARĘ W ŻYCIA!!! QAQ-U JEŚLI TO ZADZIAŁA... to możesz liczyć u mnie na butelkę coli/piwa/pepesi czy czego tam chcesz!.) DZIĘKI!!! DZIĘKI!!! DZIĘKI!!!
 
Dołączył
30.11.2004
Posty
40
Trzy posty pod rząd. Ale jak się cieszyć to bez umiaru. Gre sobie ściągnę i dołącze do waszego squadu.
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
to jest dobry link... ja sie właśnie próbnie zarejestrowałem i wszystko działa... trzeba tylko umieć, bo dosyć dużo danych potrzeba ale można zmyślać ;]
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
dobra działa grajcie na Xiendorze2 tam sie nie kasuje i podawajcie lvl i nicki
nick-Aragorn_PL (znalazłem dezertera co mi zrobił dywersję z moim Aresem)
Level-17 narazie ale jestem chory i siedze cały tydzień w domu to kto wie.............
 
Do góry Bottom