Klucz Do Skrzyni W Lesie Na Północy

Status
Zamknięty.

kkrzysiek

New Member
Dołączył
29.11.2012
Posty
4
Witam, wędrowałem sobie na północy i znalazłem jaskinię, w której oprócz pełzaczy w jednym korytarzu w drugim jest jakby świątynia. Ta jaskinia znajduje się na prawo ( patrząc na mapie ) od czarnego trolla. Chodzi o to , w tym pomieszczeniu jest skrzynia, do której trzeba klucz. Ciekaw jestem skąd go wziąć. I to jest moje pytanie. Jeśli chodzi o dokładny opis jaskini to: po obu stronach schodów są wielkie posągi rycerzy z mieczami, a po środku jaskini właśnie ta skrzynka. I wokól niej są promienie świetlne. Samo wejście do jaskini jest ciut zakryte chaszczami . Mam nadzieję, że wiecie o którą jaskinie może chodzić. Obok wejścia do jaskini był także poszukiwacz.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ten temat jest stary jak świat, zanim go założyłeś mogłeś skorzystać z wyszukiwarki.

Z tej skrzyni korzystamy podczas zadania w Klasztorze, które nosi tytuł "Próba Ognia". Wtedy dostajemy klucz, który pasuje do skrzynki. Znajdziesz w niej pustą runę.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Yep jeśli będziesz chciał dołączyć do zakonu magów ognia to musisz przejść przez zadania Próby ognia :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom