Kilka Zasadniczych Pytań

Status
Zamknięty.

ceglastopory

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
40
1.jak wyzwoliłem montere to co jakiś czas jacyś najemnicy z orkami wpadali-i mieli imiona[całą bitwe stoczyłem poza miastem]czy ktoś miał taki przypadek? 2.wsród zabitych był nawet connor nz teleportem 3.misja z najemnikami u Marika wyszła jako nieudana-czy to normalne? 4.wróciłem do oswobodzonego miasta i jak otwierałem kufry to rebelianci sie burzyli 5.ciała poznikały[wewnatrz miasta]-nie wiem co jeszcze ale czy tak mieliście po wyzwoleniu montery[zacząłem od zabicia kowala Marika itd]jak ktos może to niech odpisze----wrazie czego mam save to bede próbował jeszcze raz-bo nie wiem czy czegos nie spieprzyłem :eek:
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Wszystko co opisales jest jak najbardziej normalne. Zawsze jest tak ze podbiegaja do ciebie przeciwnicy podczas wyzwalania i to nie tylko ci z imionami. Po wyzwoleniu ktorego kolwiek z miast i wprowadzeniu sie do niego buntownikow zawsze sie beda (jak ty to napisales) burzyc gdy cos sobie "wezmiesz" ;) Misja z najemnikami wyszla nieudana pewnie dlatego ze nie "doniosles" na wszystkie mozliwe osoby. Wg mnie nie musisz wczytywac poprzedniego sava ;)

~Have a nice Fun!
Filip3k
 

ceglastopory

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
40
ale tu przychodzą orki z najemnikami już po wyzwoleniu i ci najemnicy maja imiona a ja ich nie znam nie są z montery-a ci ich wybijają-----co do marika to zrobiłem wszystko oprócz zawiadomienia go o zdrajcy-a jeśli to zrobie to nie posuje misji wyzwolenia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom