Kilka Nowych Informacji!

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
zrrlqh-wne8.jpg

 
Premiera coraz bliżej i bliżej (a dokładniej 15 sierpnia bieżącego roku), a my ciągle poznajemy nowe informacje, o którym mowa w rozwinięciu newsa. Dowiedzieliśmy się m. in. o ostatniej frakcji, nowym potworze czy systemu reputacji.
 ​
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wiemy znowu trochę o systemie reputacji. Nasz bohater będzie dokonywać wyborów - czy to złych czy to dobrych. Obecni przy tym towarzysze mogą się z tym zgodzić lub nie. Jednak wszystko będzie polegać na tym, że jak dostatecznie "zdenerwujemy" jednego z nich przestanie on nam pomagać, odejść na zawsze lub co gorsze...na nas polować!
Ten fragment mnie zaciekawił. Nasze decyzje będą miały wpływ na towarzyszy. Nie mogę się doczekać aż zobaczę to w praktyce :D 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Coś czuję, że będzie jak w większości grach RPG (np. Dragon Age). Każdy towarzysz będzie miał swój humor oraz będzie potępiał lub podziwiał twoje decyzje by móc odblokowac na nim jakieś dodatkowe umiejętności czy dialogi.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Obiecanki cacanki, nie spodziewam się fajerwerków pod tym względem. Takim samym tekstem można opisać to, co mamy w pierwszych gothicach - jak wnerwimy przyjazną nam postać, to nas zaatakuje. Nihil novi.
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Niestety uważam podobnie do Barney :f Chociaż jakąś cichą nadzieję mam że ten system wypali i będzie można podążać drogą dobrego samarytanina jak i niszczycilskiego diabła który czyni co najgorsze - coś jak w Fable 2 [o ile dobrze tytuł zapamiętałem]
 
W dodatku ciekawi mnie wątek "aborygenów", chociaż może to bardziej wynika z tego że pisałem pracę licencjacką pt. "Ofiary i rytuały u ludów plemiennych" :D Ale też z kolei pierwsze co mi się nasuwa na myśl to Risen 2, już raz plemiona wprowadzali, więc mało oryginalnie...
 
Jedyną nowością wydaje się tu być zniesienie many - to będzie albo coś fenomalnego albo kolejna klapa xd
 
Do góry Bottom