Kilka Moich Prac

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Witam wszystkich użytkowników forum, przedstawię kilka moich prac, oto i one:

poooibn8.jpg



wiedzminpldemoza3.jpg


A oto render głowy, którą robiłem 5h w 3ds maxie

vbbbbbbbbbhn4.jpg
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Szacunek chłopie za czas jaki przy tym spędziłeś ale niestety te prace nie wyglądają zbyt wyjściowo ;/ Są słabe i nie wiem jako co mogłyby posłużyć - tapeta? NIe chciałbym żadnej z nich. Może dasz tu kilka swoich prac jako avki i sygnaturki - dodasz w tle parę bajerów i sukces murowany ;] Te prace są raczej cieńkie.. ;/ Pozdrawiam
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Ta pierwsza nie wiem co przedstawia, jest tło, jest napis, i to coś w rogu. Nic specjalnego. Trzecia zasługuje na uwagę. To już skończone, czy zamierzasz jeszcze coś robić? Mógłbyś dać źrenice, poprawić skórę by była bardziej naturalna, dać włosy i efekt może być powyżej oczekiwań. Popracuj jeszcze trochę a może być znakomicie. No i powtórzę słowa Morgaharda - wrzucaj też trochę lżejszych prac, jeśli robisz takowe.
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Co do pierwszego obrazka, jest to screen z Assassin's Creed rozmazany i dodane inne oświetlenie, a napis jest zrobiony oryginalną czcionką z Assassin's Creed.

Co do drugiego, jest to zmieniona tekstura zbroi Strażnika świątynnego.

Co do trzeciego, tak zamierzam to dokończyć, ten kolor na skórze to jest zwykły kolor nałożony, nad teksturą do tego pracuję.

P.S. Żadna z tych prac to nie jest tapeta
 
Do góry Bottom