Kilka Bugów, Ciekawosyek I Trików Z Gothic 1 I 2

Status
Zamknięty.

serqsero

New Member
Dołączył
7.9.2008
Posty
1
No więc tak, mój kumpel gra w gothica, od... bardzo dawna. Nalazł bardzo dużo ciekawych rzeczy w całej serii GOTHIC (oprócz 3 )
Sprawdzałem na YOUTUBE i tym podobnym stronach i też na forum. Nie mam tam większości rzeczy które znalazł, postanowiłem nakręcić o tym film, może już jutro dam linka, tymczasem mogę parę napisać.

W Gothic 2 Po naprawieniu oka innosa Zejdź na dół po schodach przy słonecznym kręgu i wejdź do starego szybu. W któryś korytarzu powinna leżeć jakaś postać (mój kumpel miał gorna a ja andre :p ). Jeżeli ktoś o tym wiedział to sorry, pozatym znaleźliśmy dużo błędów związanych z mapą (głównie związanych z górniczą dolina ). A dlaczego? Bo twórcą nie chciało się robić całej nowej mapy tylko Pozmieniali pare żeczy z mapy gothic 1. Np. na samą górę jaskini w Nowym obozie można było wejść (pokarzemy jak to wyglądało w GOTHIC 1 I 2) A w gothic 2 można wejsc w ten sam sposób ( po ścianie) ale nie mam wolnej kopalni, po prostu koniec mapy. Aha i nie polecam kożystać z kodu "INSERT PC_HERO (czyli 2 JA ) w samo sobie nic się nie dzieje, ale jeżeli sie w niego zamienisz, a potem znowu w JA (ten stary) to tym starym nie będziesz mógł spać, ani robić run itd.
Czy ktoś jest zainteresowany tym filmem ??? jakieś 70 % jest już nagrane 15 min filmu :p
 

JaCo6

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
23
myślę że nie zaszkodzi zerknąć xD

czekam z niecierpliwością
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
W GI, jak się nie wam nie chce schodzić z wysokich uskoków lub innych miejsc, to wystarczy skoczyć i przed upadkiem nacisnąć krok w lewo, bądź w prawo :)

Stosowałem, dopiero za drugim razem grania w GI.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No to czekam na ten film, mam nadzieje ze będzie warty oglądnięjcia.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Coś mi się zdaje, że Sergsero zapomniał...
 

kkbilon

New Member
Dołączył
24.5.2010
Posty
15
W g2 gdy dajecie rogi cieniostwora busterowi to wstarczy mu dać 1 dostawe,a potem go wylać i zabrać mu rogi a potem znowu mu je dać,a potem powtarzamy operacje ile chcemy.
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Mi w pamięci zapisał się jedno zdanie pewnego strażnika kopalni złota.
"Wysoko jest ta żyła (złota), potrzeba będzie drabiny by się do niej dostać. Szkoda, że nikt nie korzysta z drabin od czasu Kolonii." Jest to swojska odpowiedź twórców na pewną ciekawostkę zauważoną przez graczy w gothic II , otóż nigdzie nie ma drabin :p
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Bugi czasem się przydają ale mają wadę:p
Psują zabawę i satysfakcje z gry.Tak samo jakbyś grał na kodach.
 

jaskov

New Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
8
Jeden bardzo niesforny bug to picie miksturki, kiedy atakuje Cię jakiś stwór w trakcie żłopania: miksturka magicznie wróci do plecaka, a my będziemy mieli darmowy bonus do statystyk.

Kolejny, to przy wykuwaniu oręża, z pewnością znany, zaraz po skończeniu wykucia SZYBKO naciskamy klawisz spacji: bohater wyjmie broń, a my będziemy mieli w plecaku darmowy pręt, jak i wykuty miecz.

Inny bug przeze mnie odkryty, to kiedy mówimy strażnikowi Mika przy wschodniej bramie o farmie Akila. KIedy dialog się skończy, szybko rozmawiamy z nim ponownie zanim poleci na farmę i będziemy mieli znów tę samą opcję dialogową. Doświadczenia za to jest niewiele, choć zależy od tego, jak długo chce nam się klikać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom