Kielichy

Status
Zamknięty.

Revan_NR

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
15
Panowie i panie mam pytanie możecie mi podpowiedzieć gdzie można znaleźć te ogniste kielichy bo na dziennik w G3 nie można liczyć bo są tam jedynie skróty rozmów :( :(
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
Ja na razie znalazłem tylko dwa: Jeden w Cape Dun dostaniemy go od orka Urkassa czy jak mu tam (ten co pilnuje magazynu) jak bedziemy chcieli odzyskać rzeczy Wenzela, a drugi, który znalazlem dostajemy od niewolnika w Monterze, który rozkopuje świątynie (dostajemy zadanie znalezienia niewolników, których trzeba wymienić).
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Trzeci kielich da nam koleś po przeteleportowaniu się do świątyni w Vengardzie.

PS: Mam problem, na początku gry wziąłem towarzysza, coś się imię jego na "C" zaczynało, on mi się gdzieś po prostu ZGUBIŁ i teraz nie mogę wziąć innego silniejszego, a na myśl że mam przeszukiwać cały teren gdzie z nim chodziłem przechodzą mnie ciarki. Z góry dzięki. (sorki za pisanie w innym temacie ale mi aktywacja konta nie dziala)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Prawie wszystkie te kielichy są w miastach w całej krainie Gothica 3. Większość znajdziesz w miastach a kilka w obozach buntowników. Po prostu, gdy zawitasz do tych miejsc to w rozmowie z NPC się dowiesz, kto je ma i wykonując dla nich zadania lub nie zdobędziesz kielichy.

Czyli po prostu graj i nie martw się. ;)

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom