Kazaa I Problemy

Status
Zamknięty.

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Siamanko...
Możecie mi pomoc z Kazą??
1.Ściągam najnowszą kaze(3.0 chyba, ściągalem z <<tąd>> ).
2.Instaluje...
3.i.... próbuje wlączyc... ładuje sie i... błąd =/ cytuuje "your kazaa aplication has encountered a problem in showing ads." dalej pisze, że gdyby błędy sie powtarzaly to nalezy odinstalowac kazee, lecz to nic nie daje=(. Jeśli ktoś miał taki problem, prosze by się odezwał na gg lub odpisal tutaj. Podrio i thx za odpowiedzi.

GG: 7361418 (jestem najczesciej po 14.00)
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Odinstaluj Kazee i zainstaluj sobie DC++ lub Morpheusa. Są dużo lepsze, szybsze, i skuteczniejsze w ściąganiu. Nie zawracaj sobie Kazza głowy, jest po prostu marna. Ja jej nie uzywam, a mam wszystko co chcę dzięki tym właśnie programom.

P.S. Jeżeli już to zainstaluj sobie Shareaze lub eMule. Są duzo lepsze, choc nie najlepsze
biggrin.gif
.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Polecam ci w szczególności DC++, jest to niezawoidny program a do tego jeżeli masz stałe łącze czyli LAN, to transfer na twoim lokalnym hubie może dochodzić nawet do kilku MB! Więc jak sam widzisz warto, a Kaazą nie zawracaj sobie głowy bo ściąga wirusy, ma cienki transfer no i wogóle jest do Dupy.

Pozdro
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
thx z odpowiedzi ... mam jeszcze jedno pytanie:
Czy można przyspieszyc działanie netu ?Mam neostrade 512 kb/s, a gdy ściągam na dc++ to transfer nie mam wyższy niż 20 kb/s! =( czym to może być spowodowane ??
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Czy można przyspieszyc działanie netu ?Mam neostrade 512 kb/s, a gdy ściągam na dc++ to transfer nie mam wyższy niż 20 kb/s! =( czym to może być spowodowane ??

No i tu pojawia się wielki problem, otóż widzisz dc++ jest najlepszy dla sieci lokalnych czyli LAN (ja właśnie posiadam internet tego typu) i wchodzić na swój lokalny HUB, więc jeżeli w twoim mieście jest jakiś dostawca internetu to polecam go zmienić jeżeli chcesz mieć naprawde dobry transfer, chociaż i tak nie jest pewne że w tej sieci istnieje jej HUB.
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
thx. A znasz może programy które by sie nadawaly dla mojej neostrady ?? Jakis co by wykorzystał jej możliwości:).
ps.
Można ustawic w neostradzie żeby dzialała tak jak lan??
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE thx. A znasz może programy które by sie nadawaly dla mojej neostrady ?? Jakis co by wykorzystał jej możliwości:).
ps.
Można ustawic w neostradzie żeby dzialała tak jak lan??

Myśle że nadawał by się do niej eMule, eDonkey lub bit torrent. Chociaż nie polecam torrenta bo większość plików ściągniętych z niego to śmieci.
Z eMulem i eDonkayem nie powinno być problemów.
Niestety nie da się ustawić neo na LAN.

Pozdro
 

ANTOS

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
20
mialem to samo,zadna kaza nie chciala mi odpalic tylko jedna podajrze kazza 6.7
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ja mam neo 512, i do tej walasnie neostrady dobrze sie nadaje iMesh (http://www.imesh.com/) Jest na nim dużdo plików, no może nie tyle co na DC++ ale wiele, no i najwa żniejsze jest na nim mało śmieci. A żeby sciągac to nie trzeba dużo udostępniać, a można wycwanić się tak że się udostępnia folder do którego sie sciąga:p , bo w DC++ to nie działa.



Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom