Karczmarz

Status
Zamknięty.

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
Który waszym zdaniem jest najlepszy
karczma3.jpg

1.Kardif
2.Coragorn
3.Orlan

Wybierzcie i uzasadnijcie !


Moim zdaniem najlepszy z tej 3 jest Orlan

U niego jako jedynego można się przespać za parę monet.Ma także najobszerniejszą karczmę i na pewno ma spory ruch przy drodze wylotowej z GD.Ma także duży asortyment w towarach a oprócz tego..broń np. Orkową Zgubę,runę teleportacyjną do jego karczmy itp.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie najlepszy jest Kardiff. Dlatego ponieważ należy do Gildi Złodzieji:)) A ja lubie sobie otwierac
kufry. Najlepsze jest to ze Kardiff ma do sprzedania bardzo duzo wytrychow pod warunkiem ze sie nalezy do Gildi Złodzieji.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No to kiedy zakładamy temat pt.: "Który robotnik ma najładniejszy młotek?" albo "Kto jest waszym ulubionym orkiem w GD?"... Człowieku, ochłoń!

No, ale żeby nie było za dużego offtopu - Moim ulubionym karczmarzem :)D) jest Orlan, ponieważ o ile mnie pamięć nie myli, należał on do wodnego kręgu. Poza tym można mu było zgarnąć towar z biurka i nie miał nic przeciwko.
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Dla mnie najlepszy jest Coragon, poniewaz ma takie fajne piwko które podnosi siłę i punkty trafień :)
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moim zdaniem Coragon poniewaz lubie tam pic piwo oraz smazyc mieso zdobyte z polowan
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Orlan bo jest w Wodnym Kręgu i kupuje wino od Magów(Najlepsze wino w świecie Gothica :lol: )
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Moim Ulubionym i najlepszym jest ??? Orlan,tanie pokoje,piwko :D ,ogólnie spoko.
Lubie też karczmarza Kardiffa,można się zabawić :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom