Kapliczki Beliara

Status
Zamknięty.

Rad

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
5
Piszcie gdzie można znaleźć kapliczki Beliara. Wiem ze jest u Xardasa,
w kanałach tam gdzie dużo szczórów i w nowym świecie w dolinie niedaleko takiego gostka co chce ubranie.
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
Na pewno jest tam koło kopalni w Dolinie, na bagnach, gdzie jest zadanie z zębaczami, tam ją widziałem ;]
 
R

Rafael

Guest
Jak wejsc do ty kanalow pod khorinis bez kodow mowi ze nie ma wlasciwego klucza skad go wziac???
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Przecież trzeba tylko porobić zadania z gildią złodziejii!
poszukaj a na pewno znajdziesz wiele tematów związanych z zadaniami z gildią złodzijejii!
Idź do Jory powie ci że ktoś go okradł złap Renegaru i wydaj do paki, a potem idź do barmana w pubie w dzielnicy portowej kotś czeka na ciebie za sklepem rybnym zabi jgo i idź do gildii! Przyujmą cie!
 
R

ReZiWiz

Guest
re

A więc. Kupiec Jora mówi ci na początku że człowiek imieniem Rengaru go okradł. Idziemy do Rengaru i żadamy od niego kasy Jory. Gdy nam ją odda, mówimy mu że sprzedamy go strażnikom. Idziemy do Andre i mówimy o Rengaru. Idziemy teraz do knajpy Kardifa i on mówi nam że ktos chce się z nami spotkać za sklepem Halvora. Idziemy za sklep i napotykamy Bandytę o imieniu Atilla. zabijamy go i znajdujemy przy nim klucz. teraz wskakujemy do wody w miejscu gdzie siedzi Jack na ławce w porcie i płyniemy chwilke na prawo az nie dopłyniemy do lekiego wzniesienia na którym są drzwi do kanałów. No mniej więcej jest naprzeciwko magazynu w porcie.

Ps. Spóźniłem się troche bo GO_RN!!! mnie przegonił.... ale moja rada jest lepsza!! :?
 

Vonlanthen

New Member
Dołączył
29.12.2004
Posty
19
a te kapliczki beliara to po co są, uzyłem je i cos dam mi odebrało jakieś pioruny o co chodzi??
 
R

Rafael

Guest
Mozna sie przy nich modlic a jak masz szpon beliara to pomodl sie i mozesz go uzywac a jak ofiarujesz 3 pkt trafien to dostajesz 500 sztuk zlota
biggrin.gif
Dobre co :!: :twisted:
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
jest jeszcze jedna w Górniczej Dolinie, przy kamiennym kręgu na południu, tam gdzie razem z Cor-Angarem musimy odzyskać jego amulet.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Dwie kapliczki są jeszcze w nowym świecie. Jedna na końcu kanionu za obozowiskiem orków, a druga pod skałami na plaży z ognistymi jaszczurami.
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
I kolejna została znaleziona w fortecy kamiennego smoka, na parterze...jest taka dźwignia, otwiera się tajemne pomieszczenie - w środku demon i kapliczka Beliara:D
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Też ją znalazłem ale zapomniałem o niej napisać. :oops: Pozdro Bender
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Jako oddany sługa boga.... e tam.... Nie masz pieniedzy??? potrzebujesz szybkiej kasy?? to tylo 3 punkty życia stracone na stale a kasa 500 sztuk złota!! i nie musisz oddawać :wink:
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
heheh ja mysle ze nie warto jest walic punkty zycia za glupią kase chyba ze na początku gry
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom