Kamien Teleportacyjny

Status
Zamknięty.

eltan

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
22
zdobylem kamien teleportacyjny do vengardu, ale wedlug solucji powinien mnie on teleportować wprost do krola, tymczasem teleportuje mnie do jakiejs swiatynii i tam paladyni kaza mi biec przez cale miasto pelne orkow do krola a ja nawet dokladnie ni wiem gdzie rhobar przebwa??? o co w tym chodzi??? pomocy :p
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Z kamieniem teleportacyjnym jest wszystko ok. Teleportuje tam gdzie powinien. Rhobar broni się w zamku na lewo od świątyni. Jak z niej wyjdziesz to musisz się przedzierać przez orków najpierw prosto, potem w lewo, jeszcze raz w lewo przez mościk a stamtąd widać już zawalone gratami najbliższe wejście do zamku, którego strzeże dwóch kolesi. Dalej jest drugie wejście, ale tam też są orkowie. Jak byłem pierwszy raz w Vengardzie to do zamku przedostawałem się tym wejściem zawalonym gratami, potem pogadać, wziąć drugi teleport, ustawić się na tej kupie śmieci (czyt. "wejściu" :) ) i czarami wyżynanie orków. Potem bieganie po mieście z demonem i urządzanie orkom krwawego powitania :D.



Pozdrawiam.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Tak dokładnie to teleport do sali tronowej króla jest piętro wyżej (nad królem) i znajduję się w pomieszczeniu, gdzie przebywa Mag Ognia Karrypto.
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
tam kolo maga karypto sa 2 teleporty na stolach poszukaj nra
pozdrooo
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
kolo karypto jest jeden teleport do sali tronowej a drugi daje ci jak z nim porozmawiasz i jest to teleport na zewnatrz bariery
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom