Kai Rosenkranz Na Kickstarterze

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Związany z Piranha Bytes od 1998 do 2010r. Stworzył soundtruck do trylogii Gothica oraz do pierwszej części Risen. Jego utwory podbiły serca każdego, kto przemierzał wirtualny świat wraz z Bezimiennym. Dzięki temu zyskał sobie wielką sympatię i szacunek środowiska gier komputerowych.​

aaaaaaaa.jpg

Kai Rosenkranz, bo o nim mowa, po ukończeniu prac nad Risen 1 postanowił zakończyć swoją dwunastoletnią przygodę nie tylko z tworzeniem gier komputerowych, ale także z muzyką. Po 5 latach wraca ponownie.

Ciąg dalszy newsa: http://gothic.org.pl/component/content/article/35-slider/1563-kai-rosenkranz-na-kickstarterze
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Akcja dostała zadyszki. Brakuje mu trochę ponad 5tysi. Coś czuje, że może być krucho.
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Jak widać, zadyszka chwilowa. 2 tysiące do wymaganej kwoty. Ja jeszcze nie wpłaciłem, ale po wypłacie coś tam sypnę. :p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dorzuciłem swoje 5 dolców. Bardzo chętnie posłucham wszystkiego co Kai stworzy.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Już niecały tysiąc do końca :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mam nadzieję że zbierze ile trzeba, pozostaje trzymać kciuki i czekać na nowe dzieła :)
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
abisynka napisał:
mam nadzieję że zbierze ile trzeba, pozostaje trzymać kciuki i czekać na nowe dzieła :)
Już zebrał. Gdyby udało się dobić do 30k, to na albumie usłyszęlibyśmy orkiestrę, która pracowała z KaiRo przy soundtracku do G3 w 1-2 bonusowych utworach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Warto podsumować, że Kai zebrał ponad 43 tysiące. Także ma kasę na wszystkie bajery jakie sobie dodatkowo wymyślił. Duży sukces. Nawet Jeremy Soul mu gratulował :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
taka wiadomość cieszy, nie pozostaje nic innego jak cierpliwie poczekać a następnie 'delektować się' :)
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Cóż, sam wsparłem projekt i nie mogę sie doczekać, aż przyjdzie do mnie paczka z płytą. :p Szkoda, że musimy tak długo czekać.
 
Do góry Bottom