Kaczka Forumowa

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
no więc tak bardzo lubię różowe króliczki z czerwonymi kokardkami.. wróć :D na poważnie tera. na forum nie długo stukną mi 3 latka, z większą lub mniejszą aktywnością. słucham szeroko pojętego rock'a zaczynając na Bobie Dylanie kończąc gdzieś w okolicach Kredek :D gram w CS(dorwać mnie można w każdej wersji dla zainteresowanych). ostatnio odkryłem nową pasję jaką jest... granie w karty na lekcjach geografii :D gram na gitarze elektrycznej ( bziumm łęł-łęł) staram się pisać na temat i z sensem(acha.. co ten temat tu robi xD ).
bardzo ale to bardzo nie lubię różowych lasencji(uczulony jestem na głupotę w dużym natężeniu), emo nie rozumiem jak faceci mogą sobie malować paznokcie itd. i jak się można codziennie ciąć xP nie przepadam za polityką tak generalnie, chociaż czytam czasem gazety i słucham radia ( Anty dodam jeszcze xD).. nie cierpię ludzi którzy szpanują jacy to oni są zaje.... bo słuchają panka (PP, FL, Happysad, Blink 182)
nie rozumiem kobiet wcale, a wcale

dobrze wyprodukowałem się... a zapomniałbym o najważniejszym!!!

CZEŚĆ WAM WSZYSTKIM!! :D
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Heh, herzlich wilkommen! Jak to mówią w południowo- wschodniej Bawarii :p.

CYTAT
ostatnio odkryłem nową pasję jaką jest... granie w karty na lekcjach geografii


Jak byłem w gimnazjum, kochałem pogrywac w... szachy na lekcjach gegry i matmy :D. Mamy wspólne pasje :D.


Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom