Kłopoty W Starym Obozie

Status
Zamknięty.

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
Jako że premiera Arcanii zbliża się wielkimi krokami to stwierdziłem, że czas przejśc serie Gothic od początku;) Mam problem w Starym Obozie. Chcę się dostac do zamku. Zrobiłem już ten test zaufania u Diego, zjednałem sobie wszystkich ważnych Cieniów oprócz Thorusa, bo jego zadania nie udało mi się zrobic (wspomiałem, że jestem od Thorusa) i teraz nie wiem co robic. Jeśli jeszcze uda mi się pozbyc Mordgraga z Obozu to to zadanie zostanie zaliczone?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czas porozmawiać z Thorusem i powiedzieć mu, że wykonałeś ten test i Diego ci pozwolił zostać jednym z cieni.

Oczywiście powiedziałęś Diego, że ważni cienie są za tobą?
 

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
Jak na razie nie mam takiej opcji. Mogę go tylko zapytac o moją opinie w obozie(Diega). Zrobiłem zadanie u Rączki(nauczyłem się 1 umj złodziejskiej) , u Świstaka, u Złego, u Scattego (wyzwałęm Karima na pojedynek, ale wcześniej przegrałem z Kirgo jeśli to ma wpływ), u Dextera. Nie wiem. Czy coś jeszcze mam do zrobienia?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
jak przegrales z kirgo to cie scatty nie poprze

czyli byles w kopalnii i dales list Ianowi oraz oddales go potem diego?
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
''Jeśli jeszcze uda mi się pozbyc Mordgraga z Obozu to to zadanie zostanie zaliczone?''


Zapewne masz problem z powaleniem Mordraga. Wcale nie musisz go zabijać, wystarczy powiedzieć mu, że chcesz dołączyć do NO, on cię tam zaprowadzi i tam zostanie, i CHYBA wtedy zadanie zaliczone. Co do poparcia w SO, musisz mieć ''za sobą'' 5 cieni i przejść test zaufania.
 

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
Choc wyprowadziłem Mordraga do NO to i tak juz nie mogę pogadac o tym z Thorusem, więc zadanie ciągle niezaliczone. Za to dowiedziałem się od Diego, że przez to wkurzył się na mnie Fisk i lepiej żebym znalazł kogoś na jego miejsce. Teraz nie wiem czy uda mi się zebrac poparcie 5 cieni.

A tak wogóle dla Rączki wystarczy nauczyc się tylko 1 umiejętności?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
sam ci powie, ci jesteś gotów by cie poprzeć.

PS. istnieje opcja edytuj wiesz?
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
''A tak wogóle dla Rączki wystarczy nauczyc się tylko 1 umiejętności? ''

Tak, wystarczy jedną. Chociaż to wyrzucanie PN w błoto. Co do tego Mordraga- jak zaprowadzenie go do NO nie zadziałało to po prostu uzbrój się tak:

-przynajmniej spodnie kopacza
-broń od 20 obrażeń w górę
-siła około 20-30
-adept we władaniu bronią

Wystarczy pokombinować.
 

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
Jednak stwierdziłem, że nie ma co i zacząłem grę od początku. Zrobiłem wszystkie zadania i test zaufania, ale gdy gadałem potem z Diego o mojej opinii w Obozie to powiedział, że wkupiłem się już w łaski, ale pojawił się komunikat, że wymagany jest 5 poziom. Mam dopiero 3, więc jeszcze troche mi to by zajęło. Czy Thorus mine wpuści do zamku czy muszę robic jakieś inne questy??
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak osiągniesz 5 poziom cię wpuści. Inaczej to nie.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom