Juran Pl

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
NAGLOWEK_hrhewxh.jpg

Twórca: Thomas Brähler (ThomasBausB)
Racjonalizator: Noraser
Platforma: Gothic II NK
Premiera: 25.02.2009

Opis:

Jest to historia pewnego młodego farmera z Khorinis, który został porwany przez smoka do nieznanego mu świata. Twoim zadaniem jest odnalezienie się w nowym miejscu i stawienie czoła niebezpieczeństwom. Czy uda ci się przeżyć i odnaleźć drogę powrotną do Khorinis? Kto wie...

Cechy modyfikacji:
całkowicie nowa fabuła
4 nowe światy
nowe uzbrojenie
bohater może nosić hełm
bohater może zostać wyszkolony w walce wręcz, walce dystansowej, jak również w magii
respawn potworów podczas snu bohatera
20 - 30 h gry

Prezentacja świata w HD:

Bardzo fajny mod, zapowiada się długie granie, można go pobrać w języku pl, dla mniej kumatych jest też poradnik - http://www.moddb.com/mods/g2notr-juran-polish-ver/downloads
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Filmik w sumie to mnie nie zachwycił;p Momentami może i całkiem spoko ale ogólnie to nic specjalnego.

bohater może zostać wyszkolony w walce wręcz, walce dystansowej, jak również w magii

Jeśli dobrze rozumiem to nowością jest tylko walka wręcz? Walka dystansowa tzn. łuk i kusza? Magii też można było się uczyć w "normalniej" grze.
Może zagram jak dorwę chwilę czasu ;)

Na początku przeczytałem zamiast "Juran" to "juras" i się lekko wystraszyłem xD
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Przez całą grę nie będziemy mogli wstąpić do żadnej gildii, ale można się nauczyć magii mimo to, bo jakiś nowicjusz w barze za 100 złoty uczy :) Modyfikacja przyjemna.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
No mod się całkiem ładnie zapowiada. Właśnie go pobieram.
 
Do góry Bottom