Jestem 100% nowicjusz w gothica i potrzebuję rad.

Status
Zamknięty.

Macieks1

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
9
No właśnie jak w temacie. Zaczynam grę od początku jestem strażnikiem mam 12 poziom i jak wychodze z GD to mnie poszukiwacz paroma czarami rozwala!!! Dawajcie, proszę jakieś rady co do rozwoju postaci na początku gry (znaczy rozdzialy1-2) tzn. ile w sile, bronie itede, Gothica II jakos przeszedlem ale z Nocą Kruka to mam straszny problem i bardzo proszę o pomoc :cry:
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
ehh... trzeba było pierw do jankendaru iść ja gram teraz najemnikiem i jak weszłem do GD miałem 22lvl a teraz ( dzisiaj ) jak wyszedłem mam 26lvl i poszukiwacz nawet nie kwiknie , jedynie mam problem jeżeli jest ich ponad 2

Więc rozwal tego poszukiwacza i idz prosto do jankendaru nastukać sobie lvl
smile.gif


A co do rozwoju strażnika był już temat , poszukaj..

Edit:
http://gothic.g4ce.pl/forum/viewtopic.php?...Fka+stra%BFnika - to ten temat...
 
A

Anonymous

Guest
w 2 rozdziale poszukiwacze korzystaja z czaru ognisty pocisk. czyli moral z tego taki ze powinienes zakupic jakieis naszyjniki lub pierscienie ochrony przed ognie lub magia (nie wiem co jest odpowiedizalne za ataki poszukiwaczy. Jak bedziesz mial powyzej 30 to powinienes sobie bez trudu poradzic.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
...ale nalezy także pamiętać, że jeżeli obrone przed ogniem masz zbyt dużą, to Poszukiwacze biorą inny czar. Niestety, twórcy założyli, że najpierw się pójdzie do Jarkendaru i nabije doświadczenie. Będzie ci teraz BARDZo trudno...
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ja też najpierw poszdłem najpierw do gd i uciekałem przed poszukiwaczami (w tego pierwszego z 20 min. waliłem) a jak poszłem do Jankendaru(z lekkim pancerzem łowcy smoków) to było troche za łatwo
sad.gif
 
A

Anonymous

Guest
twórcy założyli ze do Jarkendaru idzie sie w III rozdziale. tak ja conajmniej mysle bo Abudin (ten co przepowiada) to w II rozdziale mi powiedzial o Jarkendarze w przepowiedni, a on zawsze przepowiada nastepny rozdzial. Chyba ze o to ci chodzilo Odydoz.

Ja jak poszlem do Jarkendaru to byłem łowcą smoków z lekka zbroja łowcy smoków i miałem 18 level, magiczny miecz dwuręczny i kusze (90 obrażeń, wymaga 60 siły)
 

sigfrid

New Member
Dołączył
20.3.2005
Posty
13
Poszukiwacza można rozwlić z kuszy lub łuku ja tam go zawsze rozwalam trzema strzałami.
 

Gali

Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
85
Hej

Wiesz co ja tez w rozdziale z poszukiwaczami byłem strażnikiem i maiłem możę ze 12 poziom no i tak się składa że poszukiwacza rozwalalem 3 uderzeniami z orkowej zguby
 

Alez

New Member
Dołączył
16.3.2005
Posty
20
Ja jak poszlem do Jarkendaru to byłem łowcą smoków z lekka zbroja łowcy smoków i miałem 18 level, magiczny miecz dwuręczny i kusze (90 obrażeń, wymaga 60 siły)

co?! łowca smoków na 18 lvl ?? niezly jestes ja bylem juz na 33 ...
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Gali - Ty jesteś pewny, że mówisz o Gothicu 2 z Nocą Kruka?

początkowa siła - 10
zwiększenie siły do 30 - 20 PN
zwiększenie siły do 60 - 60 PN
pozostałe 40 PN - siła +13
ewentualne Gulasze Thekli (+2 siły), Smocze Korzenie (siła +11)...

hmm...
to razem siła 86! Jeszcze 44 i naprawdę założysz Orkową Zgubę... potem szkolenie się w broni i naprawdę możesz walczyć z Poszukiwaczami!

Sorry, ale na tym forum chcecie pomagać i aby Wam pomagali, czy chwalić się rzeczami, których nawet NIE DOKONALIŚCIE...


Podobnie Sigfrid...
Człowieku - 3 strzały? Ja mam zręczność 117, siłę 100, poziom 50, wyszkolenie w kuszy 75% i kuszę z obrażeniami 120 i Poszukiwacz schodzi na minimum 4-5 strzałów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom