Jaki Program Do Let's Playa

wlodarx23

New Member
Dołączył
13.4.2011
Posty
8
Witam poszukuje programu do let's playa gothica, pobrałem camstudio ale jak nagrywam to film sie zacina i grafika jest do kitu, za to game cam cos mi niechodzi. Frapsa nie chce bo nagrywa 3min filmy po 3gb a ja na kilkadziesiąt odcinków niemam tyle mniejsca na kompie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najlepszy będzie Gamecam, powiedz na czym polega twój problem, to może go rozwiążemy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pobierasz Frapsa PEŁNĄ WERSJĘ, nie demko. Kręcisz po kawałkach oraz przerabiasz w Format factory by film zajmował mniej miejsca i podmieniasz go (zazwyczaj z 4 gb robi się 100 mb) i już.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Kurde Szkelo, nie męcz chłopaka jakimś Format Factory, niech se ściągnie jakikolwiek konwerter video i już, tak to mu robisz mętlik w głowie.

Według mnie Gamecam jest lepszy...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kurde Szkelo, nie męcz chłopaka jakimś Format Factory, niech se ściągnie jakikolwiek konwerter video i już, tak to mu robisz mętlik w głowie.

Format factory to jest konwerter video....najlepszy do tego typu robót. Gdy film zajmuje za dużo to go przerabiasz w tym programie...
Robiąc Frapsem oraz później w Format Factory ja miałem najwyższa jakość filmu niż w innych Gamecam'ach czy innych.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Chodzi mi o to, że konwerterów jest mnóstwo,np. ja niekoniecznie uważam go za najlepszy, jest np Total Video Converter, Ulead Video Studio, które również maja dużo opcji konvertowania, zapomniałbym o Any Video Converter, również programik pierwsza klasa, jednak ma już mniej możliwości niż poprzednicy.
 

wlodarx23

New Member
Dołączył
13.4.2011
Posty
8
w gamecam mam taki problem jak wyszukuje gier to wyszukuje mi tylko world of warcraft a gothicow nie i musze sam dodawac potem jak wlaczam program to mi wyskakuje error. niewiem czy dobrze wytłumaczyłem :)

zainstalowałem sobie frapsa pelno wersje nawet dobrze jest i chcialbym sie dowiedziec jaki program do konwertowania najlepszy jest? zeby pomniejszyc rozmniar filmow. a i jeszcze chciałbym sie spytać czemu mi nagrywa filmy po 8.10 min i czy można to jakos przestawic :)

Nie pisze sie double postow.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Z programów polecam: http://www.dobreprogramy.pl/FormatFactory,Program,Windows,13295.html

czemu mi nagrywa filmy po 8.10 min i czy można to jakos przestawic

W sensie, że renderowany film kończy się na 8,10 minucie mimo iż materiał który stworzyłeś trwa dłużej?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a i jeszcze chciałbym sie spytać czemu mi nagrywa filmy po 8.10 min i czy można to jakos przestawic :)
Wystarczy je potem połączyć np. w Sony Vegas, czy Windows Movie Makerze. Zawsze tak jest to ustawia okreslony rozmiar. Ale film nadal trwa, nie musisz robic ciec, co chwile zaczynac nagrywac itd.
 

wlodarx23

New Member
Dołączył
13.4.2011
Posty
8
Nekromanta Boom właśnie tak :) chce nagrywac filmy 10-15 min a po nagraniu mam ten film w 2 częściach.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Musisz mieć coś niewłaściwego zaznaczonego w opcjach renderowania. Nie wiem czy masz frapsa po polsku czy po angielsku, ale musisz odnaleźć opcje w której najlepiej zaznaczysz dokładnie do której sekundy chcesz by film się zrenderował. To powinno być w opcjach renderowania. Ja używam Sony Vegasa i mam coś takiego.
 

wlodarx23

New Member
Dołączył
13.4.2011
Posty
8
10zxvec.png


zaznaczyc to co zaznaczyłem??
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Właśnie. Zaznacz stop benchmark i zamiast 60 seconds wpisz liczbę w której kończy się film.
 
Do góry Bottom