Jaki Macie Sposób Na Zarabianie Kasy ?

Status
Zamknięty.

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Mam takie pytanie jakie macie sposoby na zarabianie kasy w G3 ?? <_< I gdzie można się nauczyć oprawiać zwierzęta ,bo wiem że to dobry sposób na zarobek ???

Pozdrawiam :p
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
najlepszym sposobem dla mnie jest wyrób broni. Obrabiania zwierzat mozesz nauczyc sie u takie typka przed Cape Dun. Jak chcesz miec szybko duzo kasy to wykorzystuj bugi jednak nie polecam bo psuje to gre.
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Najszybszym sposobem zarabiania kasy jest walka z orkami. Mają oni od pyty różnych śmieci, ale całkiem cennych np. zabijając wszystkich orków chroniących piec w klanie młota zarobiłem jakieś 50 -60 tys złota. :D Co do oprawiania zwierząt to praktycznie w każdym mieście jest jakiś myśliwy który może Cię tego nauczyć ;)
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(+Dark Innos+ @ 21-11-2006, 14:52) [snapback]127659[/snapback]

Mam takie pytanie jakie macie sposoby na zarabianie kasy w G3 ?? <_< I gdzie można się nauczyć oprawiać zwierzęta ,bo wiem że to dobry sposób na zarobek ???

Pozdrawiam :p




Zdecydowanie wyrób broni.
Jednakże przyda sie oprawianie zwierzyny ( do niektórych lepszych mieczy potrzeba skór lub rogów różnych bestii - np.: na szeroki miecz potrzeba wilczej skóry, a na poczatkowym etapie gry każde 750 g się przyda )
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
najlepszym sposobem jest sprzedawanie broni orków ale można też wpisać spawn sh i tam sobie zarobić :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom