Jaki Macie Program Antywirusowy?

Status
Zamknięty.

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Napiszcie tutaj jaki macie program antywirusowy na swoim kompie. Ja mam "Norton intrnet security" oraz firewalla "Kerio". Dawniej miałem program antywirusowy "Kasperski".

Czekam na wasze odpowiedzi.
biggrin.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Antywirus - avast home edition 4.6, myślę, że najlepszy z darmowych, choć znacznie obciąża system i ma mało funkcji "naprawiających". Ale z darmowych lepszego nie znajdziemy, tak mi się wydaje.
Firewall - Zone Alarm 6 Free, po angielsku, ale polecam wszystkim ze względu na skuteczność.
Pozdrawiam.
 
G

Gray_Fox

Guest
Yo homie
wink.gif


Ja posiadałem bardzo dawno temu na starym kompie Nortona 2003. Aktualnie posiadam ciągle coraz to nowszą wersję avasta! Porpostu jest niezawodny. Lapie wirusy aż komp piszczy
tongue.gif


Narq.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Antywira mam mks_vir 2005. Dodam że legalny
tongue.gif
Nie narzekam, bo pewnie na razie nei mam na co. Jak czasem jakiegos wira załapie to mi go usuwa.

Firewall - Sygate Personal Firewall. Mam go od kiedy mam neta i też nie narzekam. Jeśli jest jakiś lepszy to podajcie jaki
biggrin.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Ja ma antywirusa NOD32 i bardzo go sobie chwale do tej pory nie wpuścił mi do kompa żadnego wirusa i myśle że będzie się tak dalej sprawował
tongue.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ja posiadam Kasperskiego 5.0 Home Edition PL i musze powiedzieć że jest świetny, nie wpuszcza mi żadnych wirusów a co ważne mój komp dzięki niemu nie jest zawirusowany już ponad dwa lata (bez formata i to nowy rekord ;]).

Firewall to Service Pack 2, również niezawodny...
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Ja mam avasta!. Nigdy się na nim nie zawiodłem. Jest naprawde dobrą alternatywą dla płatnej konkurencji. W wielu sondach widziałem, że ludzie używają właśnie jego. Pozdrawiam i polecma!!
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Używałem prawie każdego z antywirusów które do tej pory wymieniliście, plus McAfe czy Arcavir i co do ich skuteczności nie jestem, aż taki pewnien.
Sam używam Symantec Norton Antywirus 2006. Do tej pory nie spotkałem nic lepszego. Chroni jak nic, zarówno przed spy'ami (czego ani avast, ani Mcafe,ni Kaspersky nie robi) dodatkowo ochrona przed robakami. A jakby tego było mało Firewall (dokupiony). I komputer staje się fortecą. Naprawde polecam. Zresztą poszukajcie na necie jakiś rankingów. Norton tam przoduje i tak będzie.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja posiadam Pande Titanium 2005 i w pełni mnie ona satysfakcjonuje. Często robiona aktualizacja sprawia, że nie mam zbyt wielkich problemów z wirusami. Naprawdę bardzo wszystkim ją polecam.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Kolejny spam topic z serii "A jakie macie gacie?".

Zamknięte.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom