Jak Zdobyc Kiel Blotnego Weza?

Status
Zamknięty.

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
Hejka mam pytanko. Bo w Gothicu : NK jest takie zadanie dla Snafa ze trzeba przygotowac MO Lue czy cos w tym stylu....I brakuje mi chyba tylko kla blotnoego węża....I chcialbym wiedziec jak go zdobyć....Bo nie chce marnowac punktow nauki na to zeby sie uczyc jak zdobyc kly blotnego węża wiec moze mi ktos powie gdzie mozne je zdobyc?????
biggrin.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No wiec masz mały problem, ponieważ jak mi się zdaje to tych kłów błotnego węza to nie ma nikt w całym Gothicu 2 i raczej ich oddzielnie nie znajdziesz. Mogę się jednak mylić. Według mnie raz w całej grze można w to zainwestować punkty nauki i nie ma się potem problemu z tym. Naucz się i zabij węza i problem z głowy. Albo bez głowy w przypadku węza.
biggrin.gif
To tyle ode mnie.

A i jeszcze jedno to jest Młot Luo a nie to, co napisałeś.
biggrin.gif
Chyba tak się nazywał.
biggrin.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
QUOTE kłów błotnego węza to nie ma nikt w całym Gothicu 2 i raczej ich oddzielnie nie znajdziesz

A właśnie że nie Dark Shadows mozna zanlezc JEDEN kiel błotenego węża. No ale nie pamietam gdzie on jest!!!! Jak ktos wie to niech napisze.
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
A to czasem nie ten koles co sprzedaje takie zadkie przedmioty,w gornym miescie??? Dla niego bylo zadanie trzeba bylo przynies kly przywodcy stada zebaczy ??
dry.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli faktycznie jest jeden to sorry was, ale ja tyle w to gram i go nie widziałem. Może to własne jest ten kieł, co napisał Lares i co go on już ma. I sam widzisz, że nie możesz napisać gdzie on jest. W dodatku poczytaj mój post. Napisałem ze może się mylę, więc, po co to wypominasz.

Jeśli jednak jeden jest to sorry, ale wspomniałem, że mogę się mylić.
 

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
A buuuuu ja znalzlem,
tongue.gif
Dzisiaj rano znalazlem.....Tam gdzie sie idzie do tego domu jednego gdzie trzeba znalezc ter tabliczki dla Franko....To zamiast isc tam to skreca sie w lewo i idze sie i idzie az w koncu dojdzie sie do tekiego pni drzwea i tam są kly
blotnego węza i i jeszcze inne rzeczy....No coz szukalem Juana ale znalazlem Kly to sie wrocilem i Przyrzadzilem ten Mlot Lou......Ale kurde ja chcialbym dokladnie iedziec gdzi jest Juan moglby mi ktos powiedziec??
biggrin.gif
wytlumaczyc mi trase
rolleyes.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Jak dlamnie to głupie pytanie jeśli nie wiemy gdzie znalesc Kieł to trza sie nauczyc Wyrywania kłow i isc zabic błotnego węża nie trudno sie na nie nie natknac na bagnie jest ich tyle ze mala bania.....a ile PD!!!
 

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
Dzieki wam tylke ze ja wczoraj juz znalazlem kiel blotnego węża i Juana też wiec spox
biggrin.gif
Dziękówa
 

ANTOS

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
20
jezeli sa gdzies do kupienia to tylko chyba(nie jestem pewien) u tego faceta w gornym miescie z dziwnymi zeczami siedzacego na laweczce:) a jesli nie no to pozostaje nauka
smile.gif
 

Nied

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
54
Hej ja znalazłem chyba na bagnach kieł taki!!On był...tak jakbys chciał isc do tej swiątyni po zieloną tabliczkę....to tam nieopodal tej swiątyni były takie ruiny...jakies gobliny tam byly szczury...ciężko mi to ci wytłumaczyć ale jestem na 100% pewien że tam był.Leżał przy takim pniaku z jakims łukiem i strzałami...
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Jezu ludzieprzestańcie tu pisać!!! Kolega lares znalazł już wszystko i nie potrzebuje więcej rad!! Więc skończe pisać!!! Temat do zamknięcia!!
P.S
Żeby nie było offtopa to powiem że ja miałem z tym qestem duży problem gdyż wybiłem te błotne węże jeszcze przed dostaniem tego zadania!!! Kieł znalazłem dopiero w GD!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom