Jak Zalozyc Zbroje

btomek53

New Member
Dołączył
2.1.2020
Posty
1
panowie i panie gram w g3  mam windows 10 . pobralem g3 ze steama z najnowszym patchem cpt_1.75_testbranch. problem wynika  z tego zze nie moge zalozyc  zadnej zbroi anie helmu kupilem helm z rogami i nie da sie zalozyc. wszystko inne  dziala walka mieczem zbieranie przedmiotow . co jest nie tak ?
 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Powodem tego błędu jest Windows 10 (chyba od wersji 1903 występuje ten błąd). Masz dwie możliwości:
  1. W ekwipunku najeżdżając na jakiś przedmiot klikać Enter.
  2. Zawartość załączonego archiwum wklej do głównego folderu z grą. Gra powinna działać prawidłowo.
 

Attachments

  • scripts.zip
    140,4 KB · Wyświetleń: 7

mrowka2108

New Member
Dołączył
14.11.2023
Posty
4
Panowie trochę inne pytanie, dla zabawy zabiłem Kana na początku gry z góry łukiem. Zapomniałem że to zrobiłem. I odparłem save po pół roku i przeszedłem pół myrtany a tu w Faring mnie napierdzielaa. Czy da się jakoś odwrócić tę sytuację i go wskrzesić lub załagodzić sytuację w Faring?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Odwrócić sytuację? raczej się nie da. Musisz wybić Faring. Może kody by pomogły ale wątpię. Dasz radę przywołać Kana ale agro zostanie.
Co do braku możliwości założenia zbroi. Zainstaluj Parallel Universe Patch. Dostaniesz przyrost fps i ekwipunek powinien działać normalnie. Trzymaj link: https://gothic.org.pl/gothic/gothic-3/patch-edycja-rozszerzona/
 
Do góry Bottom