JAK zabic tego SMOKA???

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Gram w NK i jestem przy kamiennym smoku i jak go tluke to schodzi mu zycie i po chwili mu sie odnawia moze mi ktos powiedziec oco z tym chodzi jak go rozwalic?? :shock:
 

Maniex

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
18
No to niezły twardziel z tego smoka
biggrin.gif
Pewnie dorwał kilka miksturek i szpanuje
tongue.gif

Pewnie jakiś bład...
Nigdy niesłyszałem żeby smok się regenerował
Pare razy prubowałeś z nim walczyć ?
Jak tak to już niewiem może jakieś zadanie wykonaj...:/
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Ehh...smoki w NK się regenerują...przywołaj z pergaminu demona albo szkielety to go rozwalą. radze przywałac z 3 szkielety :wink:
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
A zabiłeś już wcześniej bagiennego smoka? Jeśli nie, to go zabij. Jeśli nie walczysz młotem lub pochodnym, to walcz. A jeśli nawet to nie pomoże, to skopiuj gdzieś save i przeinstaluj grę.
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
QUOTE A zabiłeś już wcześniej bagiennego smoka? Jeśli nie, to go zabij. Jeśli nie walczysz młotem lub pochodnym, to walcz. A jeśli nawet to nie pomoże, to skopiuj gdzieś save i przeinstaluj grę.
Nie trzeba wczesniej zabic bagiennego. Kolejnosc jest niewazna. Wystarczy jeden demon. Ja zabiłem jednym demonem ognistego smoka a jest on silniejszy od kamiennego. To jest normalne ze smoki sie odnawiaja. Tak wlasnie jest w nocy kruka. Takie utrudnienie.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Osobiście radzę ci albo przyzywać różne potwory albo wynająć Biffa. A to że smoki się regenerują to takie utrudnienie dodane do NK aby ludzie nie oszukiwali (tzn walili smoka chowali się za ścianą/kolumną/czymkolwiek i pili miksturek).
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Tylko w tym problem że akurat z kamiennym smokiem Biff ci nie pomoże bo on dochodzi do pewnego momentu i mówi że teren jest zbyt niebezpieczny czy jakoś tak i wraca się do mostu. Ale najlepiej zrób tak jak napisał Gumis i Bonifacy czyli przyzwij demona, a smok padnie w niecałą minutę .
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
QUOTE Gram w NK i jestem przy kamiennym smoku i jak go tluke to schodzi mu zycie i po chwili mu sie odnawia moze mi ktos powiedziec oco z tym chodzi jak go rozwalic?? :shock:


Też to miałem, ale go rozwaliłem bo strzelałem do niego z ciężkiej kuszy.Zadawała mu tyle obrażeń,że nie nadążał z regenerowaniem się
biggrin.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Czy 20 poziom
biggrin.gif
wystarczy do zabicia najslabszego smoka :?:
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
"Według mnie jest łatwiejszy sposób użyj zwoju z zaklęciem zmiejszenie potwora a wtedy będzie looz
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Bez kitu z tym zmiejszeniem to jest niezly patent sam jeszcze go nie uzywalem
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
Po ch**a piszecie 10 razy to samo? Wystarczy raz powiedzieć.
A co do levelu na smoka - sam smok padnie szybko jak ze zwoju weźmiesz demona do pomocy, nawet jak masz niski level, problem moze byc w dojściu do niego
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom