Jak założyć Szpon Beliara?

Status
Zamknięty.

klachowski

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
21
Gdy zabiłem Kruka i wziąłem Szpon Beliara to pogadałem z Saturasem. On powiedział mi że Szpon Beliara to bardzo dobra broń, ale żeby ją założyć muszę pomodlić się do Beliara. Powiedział też że gdy mu go dam, to go zniszczy. Bez namysłu zachowałem go dla siebie. Gdy spróbowałem go założyć poraził mnie piorun. Dobra, fajnie. Mam Szpon Beliara. Tylko gdzie mogę pomodlić się do Beliara? Próbowałem w kapliczkach które niby są zainfekowane, ale okazało się że wcale nie są. Gdzie mogę pomodlić się do Beliara?

Szukałem podobnych tematów w wyszukiwarce, ale żadnego nie znalazłem.

Proszę o odpowiedź (odpowiedzi).

klachowski
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Musisz znaleźć kapliczki Beliara, jest ich trochę, na jedną można natrafić w Wieży Xardasa już na początku gry. Wystaczy wejść na najwyższe piętro i tam znajduje się takowa. Powinna być opcja modlitwy. Więcej kapliczek, podanych było w innych tematach.
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
a kim grasz jak magiem to sobie szponu niezałozysz ale runki fajne dostaniesz
 

klachowski

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
21
Gram Łowcą Smoków. I właśnie przed chwilą grając w Gothica założyłem Szpon oraz ulepszyłem go. Czy da się go ulepszyć jeszcze bardziej?

Dzięki Glifion za odpowiedź. Zrobiłem tak jak napisałeś i udało się.
 

lbc

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
18
można go ulepszać w kapliczkach beljara podonyh do tej w wieży xardasa było już na forum gdzje one są
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
QUOTE można go ulepszać w kapliczkach beljara podonyh do tej w wieży xardasa było już na forum gdzje one są

Jemu chodzi jak ulepszyć następująco:

To zależy jaki masz poziom im większy poziom tym lepsza broń
tongue.gif

Ja mam 42 poziom i szpon ma takie rank Broń-dwuręczna obrażenia 150 +50 gratis:p
Te jak zdobędzie jakiś poziom to pruj do kapliczki Beliara i ulepsz szpon
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Czy to prawda ze szpon sie ulepsza co 2 poziomy(tzn. jak zdobede 2 poziomy postaci to wtedy moge ulepszyc Szpon :?: )
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
tak.... bo szpon tez ma poziomy... maksymalnie chyba 22 lev.. czyli twoj 44...
gdzies byl adres niemickiej strony ze statami dal kazdego poziomu... mozesz ulepszac co drugi poziom (parzysty ale moge sie mylic)
pozdrawiam...
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Jakbys dal ten adresik z parametrami dla poziomow Szpona to bylbym wdzieczny
smile.gif
Czy moc szpona zalezy od parametrow mojej postaci(sila, zrecznosc, mana) :?:
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...szpon beliara wogolle jest git, najlepszyjest piorunek jak walnie w jakiego orka
tongue.gif
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
szpon niw wymaga ani siły ani zrecznosci i prawdą jest że sie " rasi" co 2 levele
 
A

Anonymous

Guest
jestem magiem, czyli nie moge nosic szponu?
po zdobyciu szponu podszedlem do klapliczki beliara w kanionie i wybralem ulepszenie szponu i dostlalem niezla rune szpon zniknol i moje 10 pkt zycia, czy za kazdym razem odbierze mi tyle pkt? krcze szkoda bo to znikaja punkty, ktorych nieda sie odnowic elixirem.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

QUOTE jestem magiem, czyli nie moge nosic szponu?
po zdobyciu szponu podszedlem do klapliczki beliara w kanionie i wybralem ulepszenie szponu i dostlalem niezla rune szpon zniknol i moje 10 pkt zycia, czy za kazdym razem odbierze mi tyle pkt? krcze szkoda bo to znikaja punkty, ktorych nieda sie odnowic elixirem.

Aż tak ci żal 10 pkt życia? to nic ci nie zmieni
tongue.gif
a co ja mam powiedziec? ja gram paladynem i mi wzięło 35 pkt życia :evil: Za drugim razem już mi wzięło tylko 5 pkt zycia, więc sie nie martw
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
QUOTE Gdy zabiłem Kruka i wziąłem Szpon Beliara to pogadałem z Saturasem. On powiedział mi że Szpon Beliara to bardzo dobra broń, ale żeby ją założyć muszę pomodlić się do Beliara. Powiedział też że gdy mu go dam, to go zniszczy. Bez namysłu zachowałem go dla siebie. Gdy spróbowałem go założyć poraził mnie piorun. Dobra, fajnie. Mam Szpon Beliara. Tylko gdzie mogę pomodlić się do Beliara? Próbowałem w kapliczkach które niby są zainfekowane, ale okazało się że wcale nie są. Gdzie mogę pomodlić się do Beliara?

Szukałem podobnych tematów w wyszukiwarce, ale żadnego nie znalazłem.

Proszę o odpowiedź (odpowiedzi).

klachowski



Musisz znaleść kapliczkę beliara,a w niej wybrać pozycję "Ulepsz Szpon Beliara" i wtedy będziesz mógł go używać.

[ : Pią Lut 11, 2005 10:04 pm ]
QUOTE[/B] Gdy zabiłem Kruka i wziąłem Szpon Beliara to pogadałem z Saturasem. On powiedział mi że Szpon Beliara to bardzo dobra broń, ale żeby ją założyć muszę pomodlić się do Beliara. Powiedział też że gdy mu go dam, to go zniszczy. Bez namysłu zachowałem go dla siebie. Gdy spróbowałem go założyć poraził mnie piorun. Dobra, fajnie. Mam Szpon Beliara. Tylko gdzie mogę pomodlić się do Beliara? Próbowałem w kapliczkach które niby są zainfekowane, ale okazało się że wcale nie są. Gdzie mogę pomodlić się do Beliara?

Szukałem podobnych tematów w wyszukiwarce, ale żadnego nie znalazłem.

Proszę o odpowiedź (odpowiedzi).

klachowski



Musisz znaleść kapliczkę beliara,a w niej wybrać pozycję "Ulepsz Szpon Beliara" i wtedy będziesz mógł go używać.
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom