Jak Wkleić Save ?

Status
Zamknięty.

Skiba

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
8
Jak wkleić save do Gothic 3 ?, np D:\Gry\Gothic3\... i ??
Prosze o odpowiedz
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Wiesz, co mi się zdaje? Że ty, czyli Skiba i slwatt to jedna i ta sama osoba. A to, dlatego, że założyliście o dziwo dwa takie same tematy tylko o innej treści, ale i tak mówiące to samo. A jak głosi punkt regulaminu to nie jesteś w najlepszej sytuacji. SKORO KTOŚ NIE ODPOWIADA NA TEMAT TO ZAŁOŻENIE NOWEGO KONTA I NAPISANIE TEGO SAMEGO TEMATU MIJA SIĘ Z CELEM I JEST SPAMEM.

QUOTE
- Każdy użytkownik ma prawo do rejestracji tylko i wyłącznie jednego konta. W razie złamania zakazu, dany użytkownik zostanie pozbawiony praw, poprzez zbanowanie jego adresu IP. Wszystkie jego konta zostaną niezwłocznie skasowane. Możliwe są odstępstwa tylko wtedy gdy z jednego adresu IP korzysta kilka osób lecz taki stan rzeczy musi zostać zgłoszony Administracji.


Jeśli to nie ty to zwracam honor i przepraszam. Ale to się da sprawdzić przez np. IP.

Co do tematu to odpowiem by nie robić offtopu. Jak już masz skopiowane sejvy (zakładam, ze masz), to musisz je skopiować do "Moje dokumenty". Nie do folderu z grą. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Ps: Sejvy też powinny być w "Moje dokumenty".
 

Skiba

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
8
Zeby wyjaśnić problem prosze bardzo sprawdz IP tego uzytkownika i mnie, to sie wszystko wyjaśni

Dark Shadows nie masz dowodów, wiec nie rzucaj oskarzeń. Modzi nie mają praw w tym zakresie wiec sie nei wypowiem - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom