Jak sie tam dostac ?

Status
Zamknięty.

to_mass

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
45
Witam! na południu jest jedena z 5 światyn (nad urwiskiem) po drugiej stronie tego urwiska sa jakies ruiny i jakis skarb. pytanie brzmi jak tam sie dostac widac ze chyba jest tam jakis teleport.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wejdź na półke wyżej, zamień się w zwierza (zębacz, topielec, cieniostwór - coś, co daleko skacze) lub jako normalny człowiek przeskocz - ale musisz mieć akrobatykę. Wróć przeskakując z jednego końca mostu na drugi.
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
wystarczy ,że masz 90zręczności

PS: Jak się odmienić ze zwierzęcia w człeka :>
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Też miałem z tym w problem pierwszy raz grając w G1,Wystarczy nacisnąc "Enter".Takie proste a mozna sie nad tym nagłowic
biggrin.gif
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Ja to zrobiłem bez żadnych przemian i bez akrobatyki, ale jest w miarę ciężko... rozbieg i skok - da sie wskoczyć z odpowiedniej półki skalnej... gorzej z powrotem, ale tu wystarczy Zębate Ziele i wyskok z mostu... tam znajdziesz Magiczny Łuk i jakąś kamienną tabliczkę lepszą... warto tam iść...

A odmiana - zawsze ENTER.
 
A

Anonymous

Guest
Kolego KeNZi a gdzie ten magiczny luk byl jakas dokladna lokalizacja potrzebowal bym taKI LUK a tak pozatym wsyztscy koledzy z forum w jakich terenach mozna znalesc rozne amulety itp bronie luki oczywiscie w nowym swiecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom