Jak sie dostać do...

Status
Zamknięty.

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Jak się dostać do gildii złodzieji jak nie wydałem Rengaru.Później się spytałem Cardifa o specjalne zlecenia on powiedział,że ma je taki gość w tym budynku gdzie jest Cardif(nie pamiętam imienia) zrobiłem jego zadanie i się pytam kto jest jego pracodawcą a on mówi że mi nie powie :cry: :cry: :cry:
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Miałeś go wydać !!!!!!!!!!!Ale jest jeszcze jedna mozliwość, idz do bandytów koło farmy Akila, sa w jaskini. Tam będize ryba z wiadomością że halvor jest w coś tam zamieszany. Przeczytaj to, i idz do lorda Andre i go wydaj. Potem w karcznie kardif do ciebie zagada i potem juz sobie poradzisz.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Miałeś go wydać !!!!!!!!!!!Ale jest jeszcze jedna mozliwość, idz do bandytów koło farmy Akila, sa w jaskini. Tam będize ryba z wiadomością że halvor jest w coś tam zamieszany. Przeczytaj to, i idz do lorda Andre i go wydaj. Potem w karcznie kardif do ciebie zagada i potem juz sobie poradzisz.

Dzięki spróbóję
smile.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Albo zawsze mozesz zrobic inazcej, ze nie wydasz Halvora i po prostu pójdziesz do Cardifa i dowieesz sie, że Attila ma dla ciebie klucz do gildii ( oczywiśćie on ci tego nie powie) idziesz i on ci po prostu daje i nie musisz biec do Lorda Andre, bo to tak daleko.
Mój sposób jest lepszy i szybszy;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom