Jak Się Robi Strony Internetowe?

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Jak się robi strony internetowe, na których byłoby forum? Albo chociaż samo forum? Bo jestem bardzo chętny, mam nawet bannerek gotowy, jednym słowem wszystko, ale nie wiem jak to do kupy złożyć... Szukałem już tematów podobnych, ale nic nie było. I nikt mi nie powiedział jak! Pomóżcie! Proszę!
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
http://www.kurshtml.boo.pl/ <-- Kurs tworzenia stron w HTML
Forum to inna bajka. Radzę sobie dać spokój, i skorzystać z serwisu: http://www.dk3.com/index/

Istnieją inne języki do tworzenia stron WWW, jak asp, xml, xhtml, php ale z tymi daj sobie spokój, jeżeli faktycznie nie masz żadnego pojęcia o tym biznesie : P
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Co do robienia forum, to najłatwiejszym wyjściem byłoby stworzenie na serwerze freeBB (nie podam linka, bo powiecie, że reklamę robię
biggrin.gif
) . Nie myśl jednak, że od razu zdobędzie ono popularność jak np.: to. Ale i tak nie rądzę Ci tworzyć nowego fora, bo teraz jest takich stron całe mnóóóstwo!
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Daj mi linka na PW. Dzięks za porady. A stronę na freeBB mozna zrobić? Tak, żeby na niej było i foro?
ohmy.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Niestety można tylko forum. Ale jak chcesz rzeczywiście, żeby twój serwis działał dobrze, to się popytaj i załóz dodatkowo "www", wtedy będzie Ciu łatwiej ściągnąć userów. Aha, już Ci wysyłam..
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
wpisz w google w wyszukiwarce "kurs HTML" i będziesz miał tego tyle, że nie będziesz wiedział od czego zacząć :]
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Całe to dk3 to popaprana strona. Zarejestrowałem się, zrobiłem wszystko i nici z tego. A jest coś innego? A, jeszcze coś: z html`em nie chcę się bawić. Za długi sposób...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Goorni @ 30-05-2005, 09:25) Całe to dk3 to popaprana strona. Zarejestrowałem się, zrobiłem wszystko i nici z tego. A jest coś innego? A, jeszcze coś: z html`em nie chcę się bawić. Za długi sposób...
Jak niechcesz się bawić z HTML to żaden z ciebie webmaster nie bedzie. To sa podstawy które powinienes umiec. Ale ty chcesz isc na łatwizne to www.freebb.com albo www.fora.pl to są bardzo proste serwisy na których nawet głupek zrobi forum. A co do strony to jakis Lycos albo cos powinien ci starczyc.
 
Do góry Bottom