Jak Rozwiązać Zagadke Ze Zniknięciami Ludzi?

Status
Zamknięty.

Ciapek666

New Member
Dołączył
14.1.2007
Posty
5
Nie wiem jak rozwiązć zagadke którą zleca mi Vatras czyli gdzie w tajemniczy sposub znikają ludzi i zaprzestać temu.Dowiedziałem sie że jest za to odpowiedzialny Dexter przywódca bandytów ale gdy rozprawiłem sie z nim i wszystkimi bandytami w pobliżu to nic to nie daje.Co mam zrobić??
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Uuuu, lepiej by było gdybyś zajżał do solucji. Ale w skrócie:
-Przesukać Dextera (ma list)
-Dać przeczytąc list Vatrasowi
-Dalej za bardzo nie pamiętam, ale chyba każe ci porozmawiać z Laresem, albo udać się do gospody Orlana.

Dalej nie bedę mówił, bo zara streszczę całą Noc Kruka :p .


Pozdrawiam.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
To zadanie towarzyszy Ci w zasadzie przez większą część dodatku, więc nie powinieneś się nim przejmować.
Po pokonaniu Bandytów, dajesz przeczytać notatkę Gregowi (pamiętaj, by samemu go przeczytać), potem Vatrasowi. Później Twoim zadaniem jest dołączenie do Kręgu Wody, a gdy to już zrobisz, fabula sama Cię poniesie - pójść do starożytnych budowli, odnaleźć ornamenty, przedostać się na nową część wyspy, tam zabić Kruka... i dopiero po jego pokonaniu wykonasz tego questa. ;)
A więc jeszcze szmat drogi i gry przed Tobą...
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Jeszcze jedno jeżeli nie wiesz gdzie jest Dexter i obóz bandytów to kieruj się w prawo patrząc na dom Onara i zobaczysz takie budynki u góry.Tylko uważaj bo z tego co pamietam gdzieś spotkałem trolla!
 

Balder

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
12
QUOTE(Schreder @ 31-01-2007, 18:54) [snapback]133580[/snapback]

Jeszcze jedno jeżeli nie wiesz gdzie jest Dexter i obóz bandytów to kieruj się w prawo patrząc na dom Onara i zobaczysz takie budynki u góry.Tylko uważaj bo z tego co pamietam gdzieś spotkałem trolla!



Lub kup mapę wyspy i płyń na wyspę gdzie spotkasz pirata Skipa.On zaznaczy ci położenie Dextera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom