Jak Grac ?

Status
Zamknięty.

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
Witam

czytalem solucje i hm po robiciu goty mam do krola teleportowac sie itd a ja nigdzie nie polazalem tylko podbijam mertane i nie ida na pustynie i zime bo juz sam nie wiem co mam zrobic i w jakiej kolejnosci .. na 30 lv jestem i nie wiem gdzie mam isc i nie wiem czy sobie poradze a wszystkich misji w mortanie nie zrobilem a wydaje mi sie ze powinno sie grac po kolei to co ja mam teraz robic wedrowac po tych krainach i szukac xardasa itd ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Odnalezienia Xardasa to podstawa gry. Idź do Nordmaru i udaj się do wszystkich klanów. Tam wypytaj o Xardasa. Więcej ci nie powiem, gdyż nie chce psuć gry.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
1) Jak nie wiesz co robić przeczytaj dziennik
2) Żeby wiedzieć co robić, słuchaj co Ci mówią NPC

Idź do Nordmaru poszukać Xardasa bo Ci powiedzieli że tam gdzieś jest, a on Ci powie co dalej. Powinieneś dać sobie radę.
 

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
no tak czyli pierw nordman odwiedzic hm a nie lubie zostawiac nie dokonczonych misji typu odbicie trelis a np nigdy nie bylem ejszcze w gelden
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To możesz zostawić na później. Gothic 3 ma luźną fabułę, w której dużo zadań można wykonać w różnym czasie.
A odbijanie miast to nie jest jeszcze twoje zadanie.
 

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
ok to ide do tego nordmaru :p

ile trzeba miec sily zeby podnies kamien do ostrzenia nmieczy w miescie na F
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
to miasto faring a chyba uniesiesz z 200 siły ja tyle mniej więcej miałem i podniosłem ale mogę się mylić
 

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
hmm rozumie mam 210 i kurde zadziwia mnie g3 jestem w nordmar i strasznie ciezko tam mi przezyc poradzic sobie chociaz jestem the best mysliwy itd na 32 lv
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom