Jak Dołączyć Do Inkwizycji?

  • Thread starter Solmyr
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
S

Solmyr

Guest
Mam taki problem chcem dołączyć do Inkwizycji na ale nie wiem jak na początku gry dałem sie złapać wojownikom i oni mnie wysłali do klasztoru musze przejść szkolenie w walce kosturem to szkolenie przeszłem i poszłem do gurnego klasztoru tam mam przejść szkolenie magiczne ale nie wiem jak
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Magowie muszą nauczyć cie posługiwania się magicznymi kryształami.Gadaj z nimi i szukaj opcji nauki magicznych kryształów ;) Przynajmniej tak mi się wydaje^^
 
S

Solmyr

Guest
A jak zrobić próbę tego maga który każe ci nauczyć ci się składników do wszystkich zwojów pierwszej pieczęci(nie pamiętam jak ma na imie)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Zbierz wiedzę z ksiąg i umysłów innych nowicjuszy. Na początku udaj się do Jervisa, który udzieli Ci informacji na temat zwoju światła. Następnie idź do Rufusa, który jest w bibliotece. Po wykonaniu dla niego zadania powie Ci składnik potrzebny do stworzenia zwoju leczniczego. Potem udaj się do samotni Abraxa i przeczytaj tam księgę znajdującą się na regale. PO tym idź do Enzo i dowiedz się na temat zwoju przemiany w łodzika. W przedostatnim zadaniu musisz zażądać jako nagrody od Erlana wiadomości na temat zwoju żart. Wiadomości o zwoju Telekinezy znajdują się w podziemiach klasztoru w księdze będącej w pomieszczeniu od razu na lewo od wejścia. Na końcu udaj się do Ilumara i przekaż mu swą wiedzę.

To częsc solucji.Zobacz na stronie głównej czy czegos nie zapomnialem skopiować.

PS.Ludzie macie solucje w której zadania są opisane ale i tak macie problemy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Solmyr pytaj każdego maga co masz robić

później musisz iśc do biblioteki i poczytać każdą księge oraz znaleźc mistrza Abraxa i kamień pocisków
 
S

Solmyr

Guest
a jeżeli robie misje w klasztorze to bende mugł zostać wojownikiem czy tylko magiem
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
jak robisz misje w klasztorze to TYLKO wojownikiem
 
S

Solmyr

Guest
Znam już wszystkie składniki oprucz leczenia.Napiszcie gdzie jest księga mądrości w walce
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
idziesz na cmentarz w klasztorze i ta księga jest w jednym ze szkieletów w krypcie

leczenie powie ci ten wojownik zakonu co czyta w bibliotece ,jak mu dasz madrosc w walce (przed oddaniem mu ksiegi poczytaj ja i pokaz ja Vitusowi)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
dajesz gulasz od kucharza Yoki'emu

Yoki to numer 10 na mapce klasztoru

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/26039-podstawowe-mapy-do-risen/
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
na kolejne durne pytanie Solmyra szkelo leży na ziemi i kwiczy jak prosie

pieczeci uczy mistrz Ignatus ale tylko MAGÓW
 
S

Solmyr

Guest
jakiś mag dał mi próbę żeby stworzyć rune światła ale chyba musze umieć pieczęć poziom 1
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
kazał ci zrobić ZWÓJ a nie RUNE run tworzyć NIE IDZIE

mam dośc tego Solmyra - myśli Szkelo

idź do tego maga i nauzc sie tworzenia zwojów
podchodzisz do pulpitu i robisz zwój światła
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom