Jak By To Było Gdyby Mnie Nie Było :) ?

Status
Zamknięty.

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Dobra temat jest taki ... Jak sądzicie co by się stało gdybym ja
(każdy mówi o sobie ) się nie urodził
tongue.gif
Mi się wydaje że gdybym ja się nie urodził świat straciłby prawdziwy "Skarb Narodów"
biggrin.gif
bo ... Dobra nie dokończe tego bo to było tak dla jaj
biggrin.gif
ale teraz na serio:Gdybym ja się nie urodził myśle że życie mojej rodziny toczyło by się podobnie jak teraz (czyli kompletne nudy
tongue.gif
) każdy chodził do pracy i nikt nie byłby smutny że mnie nie ma. Swoje obowiązki wykonywali by tak samo jal teraz a moje przejąłby mój brat
biggrin.gif
A jak wy sądzicie ?? Jak by toczyło
tongue.gif
się życie waszej rodziny ??


PS: Jeśli temat denny lub już był to proszę go usunąć ...
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
U mnie by się nic nie zmieniło, bo nic aż tak ważnego w rzyciu nie zrobiłem żeby to miało jakieś większe znaczenie. Jedyne co by się mogło zmienić to to że mój brejdak miałby spokój bo nie miałby się z kim kłócić. Zmieniło by się jescze to że nie ujżelibyście mnie na tym forum, czyli dla was było by lepiej
biggrin.gif
.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
u mnie było by normalnie no może z małą zmianą że moja siostra by miała problemy z kompem
biggrin.gif
ale by zato miałą spokój i nie miał by siniaków . w leśnikach nie było by ciekawych tematów [jakby np. T®op] , Kacperex by miał większe nudy na gg
biggrin.gif
, na Ggate nie było by pomysłów ... oraz był by tam burdel straszny [który z Kacperexem
tongue.gif
usuwaliśmy [ale to dzi.ęki mojej inicjatywie ..];p]
mój stary by miał lepsze humory
biggrin.gif
Mój kumpel z byłej Klasy Bzyku by miał gorsze ocenyu z Maty [i z muzy ... ach te ściąganie
biggrin.gif
na macie i muzie(jak były gamy
tongue.gif
) tworzyłąsię kolejka kto ze mną ma siedzieć
biggrin.gif
noi czasem, na hiście:p] panie w szkole miały by spokój .. no prawie że bo ejscze by taki jeden bzibzi został
biggrin.gif
td. ;p no ale to wsyztsko tylko moje wyczyny ... a reszta to już jest normalnie czy tak czy tak
tongue.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
heh..gdyby mnie nie było to kompa by mojego nie było i tych 12 godzin przesiedonych przed nim
biggrin.gif
Moi homie by nie mieli z kim sie bawić
biggrin.gif
Zycie poprostu było by normalne
tongue.gif
Moja siora by brata nie miała hah
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Heh...pozddroo
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Heh ciężko jest powiedzieć co by się zmieniło gdybysmy się nie urodzili... Nie sądze aby ktos z nas odkrył cos niezwykłego albo czegoś dokonał


U mnie pewnie było by tak jak teraz... Tylko że pewnie zamisat mnie (jestem jedynakiem) moi rodzice mieli by innego syna lub córke...

Pewnie paru kumpli by nie zdało 3 klasy gimnazjum.

No i co najgorsze nie przeczytalibyście moich "wspaniałych" opowiadań
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Heh a skąd mam wiedziec jak by mnie nei było?? Jak bym się nei narodził to chyba nigdy by mój rozum nie zaczął myśleć wiec bym był plemikiem który zginał w prawym zakręcie od macicy
tongue.gif


A ten temat to c hyba jedna z piosenek Deki
tongue.gif
heh nie wiem czy mozesz sobie tak jego zdan używac
tongue.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Kacperex @ 31-07-2005, 23:56) Heh a skąd mam wiedziec jak by mnie nei było?? Jak bym się nei narodził to chyba nigdy by mój rozum nie zaczął myśleć wiec bym był plemikiem który zginał w prawym zakręcie od macicy
tongue.gif


A ten temat to c hyba jedna z piosenek Deki
tongue.gif
heh nie wiem czy mozesz sobie tak jego zdan używac
tongue.gif

Kacperex ja wiem jakby to byo gdyby ciebie nie było
tongue.gif
nie napisał bym mojego opowiadania , nei zrobił mojej strony Gothic Citadel , nei zrobił mojego komiksu ... nie wstąpił do leśników , nie opwrócił bym do forumowania ,,, miałbym nadal 200 coś postów na koncie
tongue.gif
miał bym nadal nick Lord Jodełko - Paladyn
nie poznał bym ciebie
biggrin.gif
nei wysłał bym ci fajnej kartki znmd orze {właśnie a ona już doszłą wogóle ci ?
tongue.gif
]

Hehe sorka za posta ale ja to musiałem napisac ... Kacperex jak mogłem o tym zapomnieć ... LOL;p
ja ci tyle zawdzięczam ...żże teraz będziesz jeżeli będziesz chiał być w prawie każdym moim opowiadaniu o kumplach w rtóżnych reailach
tongue.gif

Pozdrawiam Jodełko

THX JODEŁKO
tongue.gif
JA TEŻ CI DUŻO ZAWDZIECZAM> A KARTKI JESCZE NIE MAM
tongue.gif
-Kacperex
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ło, fajny temat
Gdybym się nie urodziła to moi bracia nie mieliby kogoś z kim możnaby pogadać, nikt nie podrabiałby in usprawiedliwień do szkoły, nikt nie sprzątałby po nich( rodziców nigdy nie było bo pracowali), nikt nie uprosiłby o kompa i laptopa... Długo by mówić
wink.gif
Nigdy bym nie zobaczyła Polski, nie poznała moich przyjaciół, osoby którą bardzo lubię, nie napisałabym moich opowiadań... No i nie poznałabym Gothica i tego forum.
laugh.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Hehe, gdyby mnie nie było, prawdopodobnie moi nauczyciele nie zaczęliby przeklinać na lekcjach
laugh.gif
A jeśli chodzi o zmiany w mojej rodzinie, to moja matka byłaby bardzo samotna, bo mój brat i siostra się już wyprowadzili, a ojciec już od kilku lat pracuje w niemczech... No i może byłby mniejszy bałagan w domu...
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Jakby to było gdyby mnie nie było. Ehh nikt by nie wiedział co traci. A tak na serio to lol ale temat. Jakby mnie nie było to bym sobie w Gothic'a nie zagrał, bym na forum nie przesiadywał itp. Lol Kacperex jakby cię nie było to byś nawet plemnikiem który zginał w prawym zakręcie od macicy (te twoje pomysły
laugh.gif
)
 

pempuszek zabojca

New Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
4
w mojej rodzinie by sie wszystko zmienilo starszy by przytyl do gigantycznych rozmiarow
tongue.gif
a moja mamuski zanudzila by sie na smierc , wojek nie stracil by syrenki
tongue.gif
bo jak bylem maly wcisnolem sprzeglo i wjechalem w latarnie
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Sa nie wiem co mogo by byc.

Napewno siostra jakby sobie zablokowała klawiature, kupiła by nowa
biggrin.gif
, czyl wiecej wydatkow.

Mniejsze rachunki za prad
biggrin.gif
, tez kasa.

Mniej nerwów, spokój duchowy
rolleyes.gif


Czasem tez wiele, głupich pomysłow, mniej smiechu
sad.gif


Nie było by takiego uczonego jak JA
cool.gif
, mniejsz srednia klasy

Umię rozsmieszyc ludz, tez bez smiechu

I wiele innych rzeczy o ktorych nie wiem a innym by brakło
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
Co by było pomyślmy. muj/Mój brat miałby skokuj /spokój niemiał by stresu a tak to dużo by sie niezmieniło w mojej klasie było by 1 mniej.
rolleyes.gif



KOCHAMY POPRAWNĄ POLSZCZYZNE - Kacperex
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom