Instalacja Arcani

Status
Zamknięty.

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Wiem, że ten temat już był, zresztą trafiłem tu przez ten temat, ale nie rozumiem, jak zainstalować gothica4, więc proszę o dokładne opisanie jak mam to zrobić. Wyłączam AMON (mam NOD32), tak jak mówią w temacie, który widziałem, a i tak po instalacji mam zajęte na dysku tylko 4.10GB i gra nie chce się odpalić. Jestem zapalonym fanem gothica i chociaż wiem, że zawiodę się na arcani to i tak mam wielką ochotę pograć.
Mój sprzęt: Intel Core i5 CPU 760 2.80GHz
RAM 3,46
karta graficzna Radeon HD 4650


Z góry dziękuję i oczekuje na odpowiedzi manles11
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Po pierwsze - temat w złym dziale, przenoszę.

Po drugie - oryginał czy pirat?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
1. Wkładasz oryginalną płytę do napędu
2. Klikasz "zainstaluj"
3. Poruszasz się dalej według zaleceń instalatora
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Wyskakuję ci coś?Jeżeli nie to poczekaj,ja miałem podobnie.
Wiem, że trzeba poczekać po kliknięciu "instaluj". Ja instaluję grę pod koniec jest napisane, że instalacja się powiodła, klikam graj to nic się nie dzieje, a jak klikam ikonę na pulpicie to wyszukuje, ale nie może znaleźć. Po prostu instalacja nie jest pełna. Czytałem na jakimś innym temacie, że jak mam NODa32 to uznaje część plików jako wirusa, a jak go wyłączam to i tak po instalacji gra nie działa.
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Hmm.. Ja miałem podobny problem.. Tyle, że ja po prostu po wielu próbach zostawiłem komputer na noc, żeby się zainstalowało (Tak wiem, że to głupie, ale innego sposobu nie było) :p
Próbuj, tak samo miałem z M&B: Ogniem I Mieczem ;)
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Hmm.. Ja miałem podobny problem.. Tyle, że ja po prostu po wielu próbach zostawiłem komputer na noc, żeby się zainstalowało (Tak wiem, że to głupie, ale innego sposobu nie było) :p
Próbuj, tak samo miałem z M&B: Ogniem I Mieczem ;)
Próbować nie zaszkodzi, ale dzisiaj instalowałem G4 6 razy, a wczoraj 7 i nie wychodzi do tej pory :/
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Mi czasem jeszcze się instalacja zawieszała (Cała biała była) i nie odpowiadała (Status: Brak odpowiedzi ^^).. Wtedy po prostu czekałem.
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Mi czasem jeszcze się instalacja zawieszała (Cała biała była) i nie odpowiadała (Status: Brak odpowiedzi ^^).. Wtedy po prostu czekałem.
Gra się instaluje. Mam problem w tym, że PO zainstalowaniu gra mi nie działa i zajmuje 4,10GB :/
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jeżeli rzeczywiście masz oryginalna grę (w co mocno wątpię), to masz prawo do pomocy technicznej ze strony CD Projektu. Napisz do nich maila z opisem problemu i konfiguracją sprzętowa, a na pewno uzyskasz pomoc.
Miałem kiedyś problem z G3, zgłosiłem go wydawcy i dostałem szybką odpowiedź z rozwiązaniem problemu.

Tak więc- masz problem i oryginalną grę- wal z tym do CD Projekt.
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Jeżeli rzeczywiście masz oryginalna grę (w co mocno wątpię), to masz prawo do pomocy technicznej ze strony CD Projektu. Napisz do nich maila z opisem problemu i konfiguracją sprzętowa, a na pewno uzyskasz pomoc.
Miałem kiedyś problem z G3, zgłosiłem go wydawcy i dostałem szybką odpowiedź z rozwiązaniem problemu.

Tak więc- masz problem i oryginalną grę- wal z tym do CD Projekt.
Napisze do nich i zobaczy się co na to powiedzą. Jak podadzą mi rozwiązanie to wrzucę do tego tematu. W między czasie, jeżeli ktoś będzie coś wiedział niech pisze. :)
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Uruchom komputer w trybie czystego bootowania i w nim zainstaluj grę i pierwszy raz uruchom (aktywuj).
Tryb czystego bootowania znajdziesz opisany w dziale poradników w pomocy technicznej GRAM lub CD Projekt.
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Niestety i tak gra nie działa :(. Napisze jutro do CD Projekt o moim problemie, jak mi odpowiedzą to opisze wszystko w tym temacie. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom