Informacja

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na stronie http://www.cdprojekt.info./ pojawił sie bardzo ciekawy wywiad z bardzo dobrymi nowinami dlatego pozwolę go sobie zamieścic.

"Na łamach serwisu World of Gothic opublikowano wywiad, przeprowadzony z dwoma pracownikami firmy JoWood, wydawcy trzeciej części gry Gothic. Uczestniczył w nim również przedstawiciel pracującego nad nią zespołu Piranha Bytes. Czytając tę rozmowę można się dowiedzieć o przebiegu współpracy wydawcy z developerem, poznać wymagania Gothica 3 i plany producenta na targi E3.


Jedna z pierwszych kwestii poruszonych w rozmowie dotyczy niedawnych problemów finansowych firmy JoWood. Jej pracownicy zapewniają, że nie popełnią już tych samych błędów i skoncentrują się jedynie na wydawaniu najlepszych gier nie szybciej niż będą ukończone. KaiRo z Pyranha Bytes zaznacza też, że będą się musieli pogodzić z pewnymi utrudnieniami. Szczególnie jeżeli chodzi o marketing - gra prawdopodobnie nie będzie miała wielkiej kampanii promocyjnej, z reklamami w poczytnych czasopismach czy telewizji. Czy jednak naprawdę jest jej to potrzebne?

W dalszej części wywiadu wydawca zapewnia, że na twórców gry nie są wywierane żadne naciski jeżeli chodzi o terminy. Zespół Pyranha Bytes ma w tej kwestii wolną rękę i sam ustala kiedy zakończy prace nad danym fragmentem całości. Firmie JoWood zależy na najwyższej jakości tego tytułu, a przynajmniej tak zapewniają. Wypada im chyba wierzyć.

Kolejną ciekawostką, pojawiającą się w rozmowie, są wymagania sprzętowe gry. Twórcy zapewniają, że będzie ona działać już na typowym komputerze, czyli PeCecie wyposażonym w procesor 2GHz, 512MB pamięci RAM i kartę klasy GeForce 3. Ale aby mogła ona zaprezentować się w całej okazałości potrzebny będzie procesor w okolicach 3GHz, najlepiej 1GB RAMu i karta GeForxe 5900 / 6600GT albo Radeon 9800 Pro / X600. Cóż, "następna generacja" ma swoją cenę... (a najlepszy jest ten "typowy komputer"
wink.gif
).

Pod koniec rozmowy wydawca wspomina o swoich planach na targi E3. Gothic 3 będzie oczywiście zaprezentowany na stoisku JoWooda, a jedną z przygotowywanych przez firmę niespodzianek jest wielka, ponad dziesięciometrowa ściana (?). Po targach E3 pojawić ma się też w sieci nowy trailer gry, przygotowany z ich okazji. "

No ja o tych wymaganiach powiem tyle ze mój komp bedzie musiał być zmieniony!!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Qurcze miałem już nie zmieniać kompa ale widze że potrzebna będzie spora modyfikacja ale dla G3 wszystko
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
A mój komp jest akurat takim typowym komputerem i raczej nic nie będe musiał zmieniać
biggrin.gif
Po za tym bardzo mnie cieszy że twórcy nie spieszą sie z wydaniem gry tylko chcą ją jak najlepiej dopracować. BRAWA dla nich.
 
E

eMzi

Guest
"Twórcy zapewniają, że będzie ona działać już na typowym komputerze, czyli PeCecie wyposażonym w procesor 2GHz, 512MB pamięci RAM i kartę klasy GeForce 3. Ale aby mogła ona zaprezentować się w całej okazałości potrzebny będzie procesor w okolicach 3GHz, najlepiej 1GB RAMu i karta GeForxe 5900 / 6600GT albo Radeon 9800 Pro / X600. Cóż, "następna generacja" ma swoją cenę... "
Typowy komputer - hahahahahahaha - no nie mogę. Jeśli takie mają być wymagania to ja sobie w G3 pogram chyba w marzeniach. Jak G3 może mieć wymagania większe od Doom'a 3? To jest chore. Jeśli naprawdę takie maja być wymagania to Gracze powinni oczekwiać grafiki na miarę Doom'a 4 =]. Jak dla mnie to lekka przesada
tongue.gif
.
Pozdrawiam Verin.
Loyal to the Game.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No na szczęcie G3 , mi pójdzie na moim kompie , tylko niestety na tych niskich wymaganiach , no ale przynajmniej tyle że będzie można grać . Ale z tego co widzę to i tak będzie trzeba dołozyć ram , bo przecież w NK też były wymagania że 256 ramu wystarczy , a tak w rzeczywistości do gry trzeba było 512 , bo przy 256 wylatywała co jakiś czas do windowsa , więc tu jak pisze że trzeba bedzie mieć 512 , to trzeba będzie mieć 1 GB ramu- przynajmniej tak mi się wydaje.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
To mojego kompa to się już nie opłaca modyfikować tylko odrazu go zmienić
mad.gif
Fajnie że nie mają ograniczeń czasowych z ukończeniem gry.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
QUOTE (Verin @ 04-05-2005, 13:05) Typowy komputer - hahahahahahaha - no nie mogę. Jeśli takie mają być wymagania to ja sobie w G3 pogram chyba w marzeniach. Jak G3 może mieć wymagania większe od Doom'a 3? To jest chore. Jeśli naprawdę takie maja być wymagania to Gracze powinni oczekwiać grafiki na miarę Doom'a 4 =]. Jak dla mnie to lekka przesada
tongue.gif
.


Myślę że gra wyjdzie dopiero na początku lub w połowie 2006 roku a Ty mi mówisz że wymagania są bardzo duże. Za rok taki komp to będzie standard! A w wymaganiach sprzętowych nie tylko liczy się grafika ale i OGROMNY (podobno) świat gry, ilość wyświetlanych na raz obiektów i inne bajery graficzne. A wiesz że Gothic 2 w pliku redme w zalecanych wymaganiach sprzętowych ma 2 GHZ, 512 DDR(!!!!!!!!!
ohmy.gif
!!!!!!!!)

PS: Mój komp to zabytek: Intel Celeron 1101 MHZ, GF 4 MX 440, 128 DDR i Winda 98,
a Gothic 2 mi na średnich detalach chodzi miodzo.

Pozdrawiam.
 

Lord Maciej

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
13
Och... Już szykuję forsę na nowy sprzęt, ta gra jest warta pieniędzy
smile.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Niezłe mają wizje tego "typowego komputera". Oj, trzeba już zacząć zkładac kasę na procka, graficzkę i RAM. A swoją drogą Wiedżmin ma wyjść w podobnym czasie a będzie miał mniejsze wymagania.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Wiedżmin ma wyjść w podobnym czasie a będzie miał mniejsze wymagania.

Sory ale nie dziwne że gra pod tytułem wiedźmin będzie miała wymagania mniejsze niż gothicIII To tak jak byś porównywał dooma 2 do maxa peyna!!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE (Kacperex @ 04-05-2005, 12:28) Kolejną ciekawostką, pojawiającą się w rozmowie, są wymagania sprzętowe gry. Twórcy zapewniają, że będzie ona działać już na typowym komputerze, czyli PeCecie wyposażonym w procesor 2GHz, 512MB pamięci RAM i kartę klasy GeForce 3. Ale aby mogła ona zaprezentować się w całej okazałości potrzebny będzie procesor w okolicach 3GHz, najlepiej 1GB RAMu i karta GeForxe 5900 / 6600GT albo Radeon 9800 Pro / X600. Cóż, "następna generacja" ma swoją cenę... (a najlepszy jest ten "typowy komputer"
wink.gif
).
No to tym mnie pocieszyłeś - bo mój komp nie będzie sie musiał poddaćażtakiej modernizacji jak myślałem, a co za tym idzie wydatki będą mniejsze
biggrin.gif
To mi sie podoba
tongue.gif
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
ufffffff jak dobrze na moim kompie pójdzie. Już nie moge siędoczekać
biggrin.gif


ejjjjjjjjj ludzie 3 gigabajty kto to wymyślił powiesić tego go goś to przecierz nie realne.Kacperex skąd ty masz takie informacje albo skąd ten ktoś na tamtej stronie ma takie informacje te wymagania są nie realne
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (owen9 @ 07-05-2005, 19:16) ejjjjjjjjj ludzie 3 gigabajty kto to wymyślił powiesić tego go goś to przecierz nie realne.Kacperex skąd ty masz takie informacje albo skąd ten ktoś na tamtej stronie ma takie informacje te wymagania są nie realne
mad.gif

Te informacje sa z Cd-projectu. Twórców spolszenia i wydania gry w polsce. Te wiadomości sa prawdziwe. A kto to powiedział to powinieneś wywnioskować z artykułu
wink.gif
To wcale nie sa aż tak duże wymagania niedługo sprzęty tez beda lepsze
tongue.gif
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
dzięki za informacje!!! Mój komp czeka na nowy procesor
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
No sprzęt to z kosmosu. Niedawno zmodernizowałem kompa jednak jeżeli procek minimum ma byc 3.0 to mój jest za słaby (mam 2.8) Ram bede musiał dokupić. Chyba się potne
mad.gif
Naprawde GIII bedzie biło wszelkie rekordy jeżeli ma mieć takie wymagania sprzętowe i lepszą grafe niż w Doomie III. Już nie moge sie doczekać tego cacka!!!!! Pozdro All
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Nom wymagania ma baaaardzo duże. Ja akurat przed premierą wymienie kompa to powinno mi spokojnie ruszyć tylko jeżeli mają to wydac w 1 kwartale 2006 r. to keidy spolszczy to cdprojekt ?
dry.gif
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
No z tego co przeczytalem to zmiana jaka planowalem przeprowadzic w moim kompie w zupelnosci wystarczy, niestety nie zobacze G3 w calej jego okazalosci no ale to bedzie mi musialo wystarczyc. Mam jeszcze duzo czasu wiec moze sie jeszcze duzo wydarzyc.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja sie zabardzo niedziwie wymaganią bo widzałem grafike i zwiastuny tam wszystko wyglądało jak żywe to niemożliwe a jednak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom