Ile czasu gracie w Gothica 2

Status
Zamknięty.

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Ja gram w G2 2lata i 1 miesiac :D
I nadal mi sie on nie nudzi wręcz przeciwnie 8)

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Ja gram też dwa lata z przerwami. Mam z gothic tak jak z CS nudzi mi sie a po pewnym czasie zaczynam grać od nowa :) Pozdro, SoniC :D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
ja jedynke mam od poprzednich wakacji a 2 od qmpla pożyczyłem przeszłem i miałem przerwe :D bo po przegraniu mi jakoś niechodziła a teraz z torrenta poszło :D i od miecha jush 4 razy gre przeszłem :D:D i dalej gram :D bo co robić niemam :D
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
W gothica grałem gdzieś około 2 lata z przerwami teras gram w SpellForca!
 

Pandrodorek

New Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
4
Ja juz w dniu premiery w polsce ogladałem pudełko i instrukcje czekając asz znak % dobiegnie setki hehehehe :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja grałme w G2 gram w G2 i będe grał w G2 gdyż żadna część Gothica mi się nie znudziła i częśto do nich wracam :wink:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja gram od roku w G1 i G2 na zmianę i poświęcam im każdą wolną chwilę mojego życia. To jest gra którą ukochałem i ukochana została przez licznych graczy. Albowiem to jeszcze nie koniec...
 
A

Anonymous

Guest
Ja w gothica2 gram od jego premiery i jeszcze mi sie nie znudzil
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
Ja gdzieś tak mam od miecha po premirze wtedy raz ją przeszedłęm łowcą, potem był chyba torment, potem duyłog dułgo NWN(na multi jak dla mnie mbije gothica),potem było troche w BG1 i wróciłęm tera do gothica
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom