I Co Dalej...?

Status
Zamknięty.

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Muszę przyznac ze dziennik jest ciulowy. Nie wiem co mam teraz zrobic. Wybrałem ściezke innosa, uwolniłem myrtanę, uwolniłem varant, oddałem puchary, zabiłem zubena. No właśnie, i co dalej? Co mam teraz zrobić bo w głównych zadaniach nic nie mam napisanego...

edit:

aha, jeszcze jedno. Co mam zrobić zebym mial wypelnione zadanie Wyczysc swiatynie w Al shedim czy cos takiego? wybilem wszystkie potworki z tej swiatyni a ona jest dalej "niewyczyszczona".
Pozdro
 

Pablo115

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
12
Jeżeli wyczysciłeś Myrthane zabiłeś Zubena i znlazłeś wszystkie artefakty Adanosa to idż do Rhobara i znim pogadaj a on ci bedzie kazał isc do klasztoru w Nordmarze. Tam podejdziesz to posągu Innosa i KONIEC.


Pozdro.
:)
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Z krolem nie mam o czym gadac, tzn moze mnie nauczyc walki ale to mi nie potrzebne, a w klasztorze przy posągu innosa mowi mi "Nie, nie jestem gotowy". Co mam zrobić?
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
a co zrobiles z artefaktami adanosa? wszystko zalezy od nich aha i jeszcze powinienez zabrac zabitemu zubenowi kostur wieznego wedrowca czy jakos tak
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
CYTAT(ArtiStic @ 28-04-2007, 10:33) [snapback]139775[/snapback]
a co zrobiles z artefaktami adanosa? wszystko zalezy od nich aha i jeszcze powinienez zabrac zabitemu zubenowi kostur wieznego wedrowca czy jakos tak



o lol ...

Po pierwsze skoro Robhar go już może uczyć czegoś to już dawno oddał Artefakty Adanosa <!> Skoro uwolnił Myrtanę i Zabił Zubena, zadania od Innosa to też już je musiał oddać <!> Artistic pomyśl zanim coś napiszesz ...

Co do tego co dalej to masz uwolnić kraj od Orków, oswobodzić Myrtanę, Varant i bodajże Nordmar, zabić Zubena, sam jestem na tym etapie :)

A co do Al - Shedim to chyba ma być nie "wyczyszczona" tylko "zwiedzona" :p A wtedy, aby zrobić to zadanie to w ruinach musisz poznajdywać Urny każdego z "obozowiska" bodajże Wojowników, Alchemików etc. Wojownicy akurat mają posążki :D

Pozdrawiam
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
wiesz co... myrtane mozna wyzwolic w kazdym monencie gry tak samo jak zubene mozna zabic w kazdym momencie a wyzwolenie nordmaru nie jest konieczne do przejscia gry tak zamo jak wyzwolenie varantu
 

asiulek141

New Member
Dołączył
7.5.2007
Posty
3
Nie moge wykonac zadania "Oswobodz Myrtane", przepedzilam orków ze wszystkich miast ale nie zaliczylo mi tego zadania.Nie wiem co teraz zrobic wiec blagam o pomoc. Bardzo mi na tym zalezy wiec prosze o szybka odpowiedz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom