Heroes V: Kuźnia Przeznaczenia

Status
Zamknięty.

Sir_William

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
11
Witajcie!
Przymierzam się do zakupu najnowszego dodatku do HoMM:V. Dodaje on podobno trzy kampanie, nowe zamki i ogólnie rozbudowuje krainę krasnoludów. Dlatego do was - użytkownicy - kieruję to pytanie. Czy się oby opłaca kupować? Nie chciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto, gdyż dużo ich nie mam. Jakie są plusy, a jakie minusy Kuźni Przeznaczenia?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Jak to mawiają Polscy górale - Elo Ziom xD . Do rzeczy ... Jezeli jestes PRAWDZIWYM fanem HoMM i jeśli Twym zdaniem naj częścią jest HoMM III to radze Ci nie kupować dodatku. Tak wiem , są gusta i guściki , więc radze ci skombinować demówke . Jeżeli Ci się spodoba - kupuj śmiało . Osobiście uważam że seria coraz bardziej odchodzi od głownego założenia i teges Hirołsów. Ja na Twym miejscu zainwestował w coś innego... jakiś Snowboard albo " Ap grejd " sprzętu , no oczywiście zrobisz jak uważasz . Jeśli podobała ci się V cześci ( bleh... ) i jesteś do tego stopnia fanatykiem to kupuj ... osbiście nie chciałbym wybulić tyle kapuchy dla nowych zamków i krasnali...



Pozdrowienia !


Grom


Co ten post wnosi do tematu? - LB
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Przeszedłem ten dodatek i jestem trochę rozczarowany, są 3 kampanie - mrocznych elfów, krasnalów i imperium gryfów 1 i ostatnia kampania jest całkiem ciekawa ale męcząca najbardziej chyba wkręciła mi się kampania krasnoludów runy, jednostki misje dodatek jest kontynuacją podstawki, więc jeśli spodobała ci się podstawka kup dodatek :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom