Herbia - Rpg By Forum

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
Nie posiadam 100 postów (Tak przeczytałem regulamin ^^) ale po prostu mogę już przedstawić swoje forum-grę.

Herbia - Wielki kontynent który podzielny został na trzy królestwa.
W Herbi znajdziecie 10 Ras, Od ludzi przez elfy i krasnoludy aż po demony oraz około 15 klas.
MG są doświadczonym w dziedzinie gier RPG osobami (Vasemir np). Gra jest nowa, wiele rzeczy jest ciągle rozbudowane ale da się grać już bez problemów.

http://herbia.ok1.pl/viewtopic.php?p=115#115 <- To jest FAQ + Poradnik jak rozpocząć grę.

Liczę na to iż Administracja nie potraktuje tego postu jak spamu i przymruży oko na złamanie jednego punktu regulaminu.
Wierze także iż znajdie się kilka osób które chciały by spróbować gry Elfem lub Wampirem...
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Obejrzałem sobie twoją stronkę Adix i powiem że pomysł nie taki zły i wykonanie niczemu sobie. Jedyna wada to straszliwe pustki. Wszystko gotowe - tylko czeka na graczy. Ja osobiście nie mam czasu żeby tyle rpgów odwiedzać ale wszystok wskazuje na to że to żetelnie i porządnie zrobiony systemik. Pozdro
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
CYTAT
Obejrzałem sobie twoją stronkę Adix i powiem że pomysł nie taki zły i wykonanie niczemu sobie. Jedyna wada to straszliwe pustki. Wszystko gotowe - tylko czeka na graczy. Ja osobiście nie mam czasu żeby tyle rpgów odwiedzać ale wszystok wskazuje na to że to żetelnie i porządnie zrobiony systemik. Pozdro

Przy systemie pracują trzy osoby (Ja, Vasemir i kumpel z osiedla którego Nick i tak wam nic nie da).
Sam system będzie bardziej tekstowy niż mechaniczny, za wszelką cenę nie chcemy mieszać w grę jakichkolwiek obliczeń.
Gracze przybywają z każdym dniem, na razie nie ma nas wielu ale liczę iż na GuP znajdzie się jakiś(jakaś?) fan fantasy lub mrocznych klimatów, bowiem w grze można grać i Elfem i wampirem i demonem...i człowiekiem ^^ i wieloma jeszcze.
 
Do góry Bottom